Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Odpovědi:

 • Honza Dobrý den,
  o jaký prohlížeč se jedná a v jaké verzi? Odkud nyní píšete? Jaký máte operační systém na PC, na kterém Vám zmíněný prohlížeč nefunguje?
  Honza (administrátor) 5.12.2013

Odpovědět na otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 c d 0 2 d  :
 
Text:
Nejčtenější dotazy ze stejné kategorie
 • Domča Internet a sítě: Jak vypnu adblock? Ahoj, máme v počítači daný adblock, ale chtěla bych ho vypnout, protože se mi pak neukládají výsledky her na skóre. Jak to udělám? Díky :) Domča 30.7.2013 Odpovědí: 32 Odpovědět
 • Luděk Internet a sítě: Jak zrušit email u seznamu? Dobrý den, založil jsem si nový emailový účet a chtěl bych ten starý u seznamu zrušit. Poraďte mi prosím, jak to mám udělat. Děkuji. Luděk. Luděk 21.8.2012 Odpovědí: 51 Odpovědět
 • Lukáš Internet a sítě: Jak trvale zrušit (smazat) Facebook účet? Dobrý den, Facebook už dlouho nepoužívám a chtěl bych si ho zrušit. Poraďte mi prosím, jak to provést. Děkuji. Lukáš 27.6.2012 Odpovědí: 6 Odpovědět
 • Nikola Internet a sítě: Bezdrátové připojení Dobrý den,
  mám problém s bezdrátovým připojením na internet z notebooku. Používám zařízení ASUS USB-N10 WLAN Control Center, protože bez něho na mém notebooku internet nefunguje. Nikdy jsem s tímto USB problém neměla, používám ho už asi tři roky.
  Momentálně používám verzi 1.0.0.18.
  V poslední době mi začal internet neustále vypadávat, ale po vysunutí USB a zasunutí zpět do noteboku se nakonec vždy připojení rozběhlo.
  Teď už se ale nelze připojit vůbec, notebook neustále hlásí, že USB nebylo rozpoznáno.
  Snažila jsem se tento program ke kartě USB spustit, znovu vyhledať síť, program neustále neodpovídá, naši domácí wifi síť není možné naleznout.
  Potřebovala bych se proto zeptat, o co se může jednat, že bych měla nějakou zastaralou neaktualizovanou verzi jsem si nevšimla, nikdy jsem s tím neměla žádný problém.
  Nepomáhá už ani odebrání USB a následné připojení zpět, modrá kontrolka USB nebliká, zařízení se tváří jako neznámé, a na nic nereaguje.

  Přidávám i odkaz, jak zařízení vypadá:
  http://www.liveatpc.com/wp-content/uploads/2010/07/asus_usb.jpg
  Nikola 21.10.2015 Odpovědí: 3 Odpovědět
 • Břetislav Internet a sítě: Jak smazat přihlašovací jméno z našeptávače? Ahoj, používám Google chrome a jako domovskou stránku mám Seznam. Když zadám do emailu jméno, tak mi tam každé zůstává, tzn. každý, kdo tam napíše svůj email, tak se mi potom vždy objeví. Dají se nějak tato jména zrušit, aby mi tam zůstal jen můj email? Díky. Břetislav 18.9.2013 Odpovědí: 10 Odpovědět
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)