Euro Truck Simulator 2 míří do Ruska s novým rozšířením!

Již v roce 2008 vyšel první díl dnes již legendární herní série Euro Truck Simulator. Od uvedení na trh si získal obrovskou hráčskou základnu, která se ke hře stále vrací i díky podpoře moderů, kteří do hry neustále přidávají nový obsah - vozidla i mapy. Euro Truck Simulator 2 je stále mimořádně populární, a proto se mu věnují i ​​vývojáři a hráči. Nejnověji se může hráčská komunita těšit na rozšíření, na které se dlouho čekalo. Rusko!

Euro Truck Simulator 2 - demoverze ke stažení zdarma

Zajímavá, a zejména obrovská, lokalita zpříjemní dlouhé hodiny hraní všem, kteří se nebojí jezdit po nekonečných pláních v Rusku. Rozšíření, resp. DLC, bude mít název Heart of Russia a tvůrci se v něm zaměřili na východněji část Ruska. Nebude tak chybět tradiční místní architektura, nádherná krajina a dosud nenavštívená území. Není náhodou, že právě Rusko se dočkalo svého rozšíření - ETS2 má v této zemi obrovskou hráčskou základnu a s prodejem by tak neměl být nejmenší problém. DLC vyjde již brzy a vy si ho zatím můžete přidat do "wishlistu" na Steamu, po vydání bude k dispozici i u nás.

Vyzkoušejte hromadu módů do hry Euro Truck Simulator 2, které máme v nabídce, nebo si zahrajte neomezenou demoverzi hry.

 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Nahoru