Studená válka v podání Call of Duty: Black Ops Cold War právě začíná

Herní série Call of Duty se brzy rozroste o dlouho očekávaný další díl s podtitulem Black Ops Cold War. Vývojáři z Treyarch a Raven Software s vydavatelstvím Activision nás nyní lákají na novou akci z období studené války novým trailerem.
Call of Duty: Black Ops Cold War vyjde již 13. listopadu a opět půjde o first-person střílečku a celkově o šesté pokračování z Black Ops série. Pokud jde o COD jako takové, tak to bude už 17. titul, který bude přímým sequelom ke Call of Duty: Black Ops z roku 2010.

Kampaň inspirovaná skutečnými událostmi

Kampaň se bude točit kolem Russella Adlera, pracovníka CIA, který bude sledovat ruského špiona, Perseuse, jak se snaží narušit křehkou rovnováhu mezi dvěma znepřátelenými zeměmi. Příběh je inspirován skutečnými událostmi a pokud jde o lokality, tak se podíváme do Východního Berlína, Vietnamu, Turecka i do velitelství KGB.

Samozřejmostí je možnost vytvořit si vlastní postavu - barva pleti, etnicita, pozadí, pohlaví, osobnost a pod. Kampaň bude končit více možnostmi, které se budou lišit podle toho, jak se bude hráč během procházení rozhodovat.

Multiplayer

Při COD hře nemůže chabá multiplayer, který je alfu a omegou hraní. Dočkáme se nových módů i starých navrátilců. Mapy budou ve znamení zápasů 6v6 i 12v12 akce. Nový herní mód Fireteam byl představen už dříve a podporovat bude na jedné mapce až 40 hráčů. Vrátí se Create-a-Class systém is herními "class" - Gunfighter, Perk Greed, Danger Close, Lawbreaker. Podporováno je i cross-platform play. Skvělou zprávou je propojení s Call of Duty: Warzone, konkrétně systém odemykání zbraní - ty, které si hráči odemknou v Cold War, mohou být použity ve Warzone a naopak.

Zombíci

No a bez zombíků to už snad ani nejde. Black Ops Cold War přinese novou příběhovou linku Dark Aether, která rozšíří původní Aether příběh z Black Ops 4. Hráči si mohou vybrat postavy z Multiplayer jako část CIA týmu Requiem. Postup ve hře z multiplayeru je sdílený s Zombies, takže je možné používat ty zbraně, které jsou odemčené. Tak co, těšíte se na nové Call of Duty pro rok 2020, nebo dáváte raději přednost konkurenčnímu Battlefieldu?

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru