Solid Explorer File Manager (mobilní)
0 %

Souborový manažer se dvěma sloupci

Mobil už dávno není jen nástroj na volání a smskování. Jde o komplexní mechanismus, na kterém se už podíváme na filmy, natáčíme videa, děláme plnohodnotné fotografie apod. Při velkém množství různých souborů se hodí jejich snadná a rychlá správa. Solid Explorer File Manager právě takovou správu souborů nabízí a my se na ni nyní podíváme blíže.

Jeho vzhled je založen na dvou panelech, které tak připomínají vzhled PC správce Total Commander (jeho mobilní verzi si od nás stáhněte zde). Aplikace podporuje funkci táhni a pusť a nabízí připojení ke cloudovým úložištím. Disponuje FTP klientem pro bezpečné připojení jakož i SFTP. Další klient s názvem SMB / CIFS se stará o prohlížení síťových složek sdílených Windows souborů. Soubory z počítače lze sdílet a poradí si i se soubory ZIP, RAR či ​​TAR (čte, extrahuje a vytváří archivy). Solid Explorer je rychlý i ve vyhledávání podle indexování souborů a o všech souborech poskytuje statistiky a přehledné informace.

K dispozici je ve dvou verzích - zkušební na 14 dní a placené, která se po odzkoušení bezplatné rozhodně vyplatí (minimální cena oproti funkcím, které nabízí). Aplikace je navíc plně v češtině.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Design s dvěma panely
  • Informace o souborech
  • Podpora cloudu
  • Přenos souborů z PC a naopak

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Krzysztof Głodowski
Potřeba instalace: ano
Operační systém: Android
Verze: Android - Trial / Android
Počet stažení: 1359
Publikováno: 04.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-06-02 15:44:30
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Solid Explorer File Manager (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru