clash-of-clans: Můžu smazat Supercell ID?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nějak jde smazat Supercell ID účet, nebo jestli k tomu stavajicimu muzu prihlasit jinou vesnici, protoze mi vadi zdlouhavost v prepinani vesnic. Dekuji za odpoved.

Vojta 19.4.2018 Odpovědi: (5) Odpovědět

Rád bych se zeptal, zda lze smazat SUPERCELL účet, tak, že se na něj už nikdy nebudu moct přihlásit pod daným e-mailem. A jestli ano, jak? Děkuji

Frygo 18.3.2019

Dobrý den, návod na SuperCell ID jsme sepsali do samostatného článku: Jak převést vesnici v CoC se SuperCell ID a přepínání mezi více účty funguje úplně jednoduše - odhlásíte se z jednoho a přihlásíte do druhého - každý účet vyžaduje vlastní emailovou adresu.

Honza 2.1.2019

Ako sa presne prepinaju účty na coc cez Supercell ID. 

Imro 28.12.2018

Moc to nechapu a jde to i na crash royael

David theinert 1.7.2018

Dobrý den, jakmile si vesnici k SuperCell ID připojíte, už ji nemůžete odpojit. Více vesnic pod jedním účtem pochopitelně mít nemůžete. Ale díky upravenému SuperCell ID je nově přepínání mezi několika vesnicemi úplně jednoduché - stačí si založit hned několik SuperCell ID účtů (potřebujete několik emailů) a pak mezi nimi můžete velmi rychle přepínat a současně máte veškerý progres zálohován.

Honza 20.4.2018

Doporučujeme

On-line hry

Color Tunnel 2 Adam and Eve: Snow Santa Airlines Slope Racing Road Turn Car Eats Car Dungeon Adventure Fisherman 2019 Jewel and Crazy Birds Drop Maze
Nahoru