Rollercoaster Tycoon 2 (2)
0 %

Vybudujte nejlepší zábavní park

Hra Rollercoaster Tycoon 2 je pokračováním slavné hry Chrise Sawyera. Ten k tomuto titulu přešel po vytvoření veleúspěšné hry Transport Tycoon. Uchvátili jej horské dráhy a vrhl se tedy na jejich zapracování do podobného typu hry, jakým byl Transport Tycoon. A rozhodně se mu to povedlo. Již první díl zaznamenal masivní úspěch a díl druhý ještě vylepšil a zdokonalil svého předchůdce.

Hráč na začátku hry dostane základní rozpočet, časový limit a hlavně prostor pro stavbu. Než uplyne časový limit, musí na vybraném prostoru vystavět zábavní park, který vydělá určitou sumu peněz. Úkol to rozhodně není jednoduchý. Opravdu těžké jsou začátky, kdy je třeba investovat opravdu velkou sumu peněz do zbudování základních částí parku a pak ze vstupného park dále rozvíjet.

Na výběr je obrovské množství různých horských drah, vláčků a jiných zábavních atrakcí. Mezi vybavením parku samozřejmě nesmí chybět ani stánky s občerstvením, záchody, odpadkové koše a mnoho dalšího. Nepříjemné je zapomenout postavit pořádný vstup s pokladnami.

Zábavní park je posléze nutné propagovat v médiích, aby do něj chodilo dostatečné množství lidí. Ti musí penězi, utracenými za vstupné a jídlo, splnit limit zadaný v úvodu hry. Pokud se vám podaří tento limit splnit, uspěli jste a můžete se přesunout na novou lokaci, která před vás postaví novou výzvu v podobě nových podmínek a nového limitu.

Pokud ale chcete zábavní park dovést k dokonalosti, v pozdějších edicích hry byl přidán sandbox mód. Můžete tak park vylepšovat neomezeně dlouho – dokud vám stačí ohraničená plocha světa Rollercoaster Tycoon 2.  

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vynikající propracování hry
  • Skvělé atrakce
  • Obrovské množství drah, budov a stánků
  • Opravdu zábavné kampaně

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Chris Sawyer
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.rollercoastertycoon.com/
Velikost souboru: 123,19 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 8346
Publikováno: 14.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-14 08:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Logické hry | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Rollercoaster Tycoon 2

Nejčtenejší články

Nahoru