Wondershare Video Editor (3.5.0)
0 %

Nástroj pro pohodlnou úpravu videa

Video editační nástroj jménem Wondershare Video Editor poslouží zejména uživatelům, kteří s videem pracují pouze příležitostně. Přestože program neobsahuje žádné složité prvky nebo specializované nástroje, disponuje všemi běžně potřebnými funkcemi a pracuje se s ním více než jednoduše.

S programem Wondershare Video Editor tak uživatelé mohu zpracovávat množství různých formátů videí – WMV, MP4, MTS, AVI a další. Program stejně tak podporuje množství zvukových formátů – OGG, WAV, AC3, AAC apod. Samozřejmostí je i možnost nakládání s obrázky (JPG, GIF, BMP, PNG).

Užitečnou funkcí mimo klasických nástrojů pro střih, ořez, zoom nebo zrychlení videa je možnost převodu formátu do verze pro konkrétní mobilní zařízení.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Množství přechodových efektů
  • Snadné ovládání
  • Příjemné prostředí programu
  • Podpora mnoha formátů

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: Wondershare
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.apowersoft.com/edit-video
Velikost souboru: 62,93 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 3.5.0
Počet stažení: 1412
Publikováno: 14.02.2014
Poslední aktualizace: 2014-02-13 15:10:23
Zařazeno v kategoriích: Multimédia | Video | Úprava a střih videa | Video přehravače

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Wondershare Video Editor

Do poradny

wondershare-video-editor: Wondershare - efekty

Dobrý den,moc bych potřebovala poradiť ohledne jedné věci s přidávaním efektů. Když mám nastříhané video a přidám do konkrétního snímku efekt, tak se mi automaticky spomalí v tom snímku záběr, např. v tom snímku jdu po ceste a chci aby kolem mně proletel nějaký nápis. Po vložení textu s efektem se ze snímku se mnou jak jdu automaticky stáva spomalený záběr. Když písmena odletí pryč, snímek se zase automaticky vráti do původní rychlosti :(. Zkoušela jsem ten snímek i zrychlit, ale zase se zrychlila jenom tá část když uz tam nebyli písmenka. Nedá se to nějak nastavit prosím?moc moc děkuju za rady, Mia

Mia 26.9.2016 Odpovědi (1) Odpovědět

wondershare-video-editor: Jak odstranit Wondershare vodoznak?

Dobrí den rad bych se zeptal kdyz udelam celkovou prezentaci z fotek a napaluju to na disk tak se mi da na tu prezentaci logo wondershare a je to tam od zacatku prezentace az po konec jak to dam prosim pryč ten napis aby tam nebyl da se s tim neco delat??? dekuju za odpoved.

Michael Brostík 27.7.2015 Odpovědi (2) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru