Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

World of Tanks

95 %

Multiplayerová akce s armádou tanků

Skvělá hra, kde proti sobě budou stát desítky tanků na velice rozhlehlých a graficky propracovaných mapách. Celé bojiště tu tak ovládají pouze tanky a houfnice. Ve World of Tanks začínáte jako naprostý chudák, s nicotným tankem a vidinou toho, že takhle nikdy nevyhrajete. Naštěstí, když budete trpělivý a projdete několika bitvami, otevře se vám několik tanků, které už mohou na bojišti konkurovat.

Stáhněte si mobilní World of Tanks Blitz zdarma

Po nějaké době se vám tak odemkne mnoho nových tanků a „tanksalon“ obsahuje opravdu mnoho skvělých kousků s velmi propracovanými detaily. Vidíte každý škrábanec získaný v bitvě, lopaty nebo bednu s nářadím. Ovšem pozor, tak jak se odemykají nové tanky, přichází i jejich třídy, kde jsou lehké, střední a těžké tanky. A ani tady neplatí, že těžký tank je vždy lepší. Bitva se dá dost dobře vyhrát i s lehkým tankem. Těžké tanky jsou většinou totiž někde zakopané, a i když je lehký tank jenom potravou a jedinou ranou z něj dokáže udělat lasagne, je příliš pomalý. Pokud tedy budete lehký tank ovládat opravdu dobře, dáte si těžký k večeři. To samé platí, i když budete hrát v teamu. Je dobré znát vlastnosti a výhody jednotlivé třídy a pak si ve hře vybrat úlohu, které se budete držet. Lehký tank může fungovat jako průzkumník, odhalíte nepřítele, dostanete body a kámoš v houfnici jednoduchý zásah.

Už jenom nastává otázka, zda je to simulace nebo ne. Arkádě hodně nahrává fakt, že řízení tanku je velice jednoduché a zaměřujete buď z pohledu 3. Osob nebo pomocí optiky. Pozici nepřátelských tanků vám navíc pomáhá určit ikonka nad tankem. K realistice a tudíž i k simulaci pak přispívá to, že každý tank má jinak tlustý pancéř vpředu, vzadu nebo na boku. Jinou ráží či typ používané munice. Verdikt? Arkádová simulace. Nicméně zadarmo je to skvělá pařba.  

Stáhněte si i další hru od společnosti Wargaming World of Warplanes.

 

Hardwarové požadavky

Procesor: 2,2 Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: GeForce 6800GT, 256 MB, DirectX 9.0c

J1mB0' Crosshair Mod

Modifikace zaměřovače, který přináší jak větší úspěch během boje, tak hlavně pohodlnější a přesnější využívání. Na výběr je hned několik typů zaměřovače, který udává základní potřebné údaje, týkající se délky přebíjení a aktuální stav nabití. (Pro verzi 0.8.4)

- Zkopírujte složku „0.8.4“ do: "\World of Tanks\res_mods"

- Zkopírujte zaměřovač "CROSSHAIR_PANEL_STRATEGIC.SWF", který se vám líbí z "arty-mode\version\type" do: "\World of Tanks\res_mods\0.8.4\gui\flash"

Accurate Damage Indicator

Accurate Damage Indicator je malé vylepšení, které vám pomůže při hře odhalit směr, odkud jste byli zasaženi. Jednoduchý indikátor se bude neustále natáčet na směr, odkud původně přišel zásah.

- Složku „gui“ vložte do nejaktuálnější složky „res_mods/0.8.X.X/“

Módy naleznete ke stažení v sekci Verze - Doplňky.

 

World of TanksGaráž s tankemHoufnice

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Freeware multiplayerová pařba
  • Nic jiného než spousty skvělých tanků
  • Simulace smíchaná v arkádu a vylitá do skvělé atmosféry
  • Propracovanost, vzhled a detaily map a tanků
  • 3 třídy, lehké, střední a těžké tanky
  • Mnoho bonusů
 
Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://worldoftanks.com/
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 9.1
Počet stažení: 58207
Publikováno: 23.7.2012
Poslední aktualizace: 10.10.2014
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, MMO hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Libka
Libka

Dobrý večer:o)Potřebovala bych poradit,na velmi "bazální"úrovni:o)Syn,kterému je 9let, by rád hrál WoT.Dokonce si kvůli tomu SÁM založil mail...Já,absolutně neznalá jakékoli hry,se bojím stáhnout verzi zdarma do našeho počítače.Jednak mám obavy,jestli to vůbec zvládnu,a pak také,jak dalece je to bezpečné...A už nezmiňuji vhodnost téhle hry pro tak malé dítě...i když-prý ji synovi spolužáci na svých PC mají...Mohli byste mi,prosím,odpovědět na můj mail?Děkuji:o)

05.01 23:55 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
postupně zodpovím všechny Vámi kladené dotazy a rozdělím vše na pomyslné sekce.
1) Bezpečnost stažení - absolutní. Není se třeba čehokoli bát, hru od nás, případně z oficiálních stránek klidně stáhněte a nainstalujte. Instalace pak složitá taktéž není.
2) Vhodnost pro devítileté dítě - dle oficiálního hodnocení vhodnosti je hra plně vhodná pro Teen - tedy věk 13+. Je tedy na Vás, zda ji povolit, či nikoli. Ovšem co se týče samotného obsahu - není v něm smrt, krev, ani jiná forma podobného násilí. Střetávají se v něm pouze opancéřované tanky - neživé stroje (autoři si právě pro možnost širokého rozšíření dali záležet, aby tanky fungovali jakože bez posádek).

06.01 11:36 reagovat

ján
ján

potřebuju pomoc : dneska jsem spustil hru world of tanks zvolil jsem si jeden tank např.:renault FT. a dal jsem bitvu a nic se nenačetlo pořad jenom ta tabulka tam je. nevím co se stalo mam tu hru jenom 3.dny. PS: co znamená premiový účet. děkuju ján bogdan

13.02 08:09 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
bohužel, hra WoT je provázena několika různými chybami, které znepříjemňují hraní nebo samotné připojení k serveru. Podívejte se do tohoto vlákna: http://mujsoubor.cz/poradna/world-of-tanks/6430-hra-wot-nejde-spustit nebo podobných - uživatelé zde řeší své problémy se hrou a nabízejí možná řešení.
Prémiový účet je placená služba, kdy si hráč vkladem reálných peněz do hry zlepšuje přísun zkušeností, má k dispozici několik výhod oproti běžnému hráči apod.

13.02 08:53 reagovat

vašek
vašek

ahoj jde world of tanks stáhnout na tablet díky

25.08 17:06 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
společnost Wargaming pracuje na tabletové verzi s názvem World of Tanks Blitz, která je vyvíjena pro obě majoritní platformy - iOS i Android. Ovšem již asi tři měsíce nepřišly žádné nové zprávy o postupu ve vývoji.

26.08 09:07 reagovat

lacroa
lacroa

Zdravim kdo mi pomuze stahnul jsem hru war of planes a kdyz ji chci rozbalit hodi mi chybu mam verzi 05.01 cim to mam rozpakovat?dik

18.08 16:51 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
máte na mysli hru World of Warplanes? Pokud ano, měl jste napsat přímo k ní: http://mujsoubor.cz/multiplayerove-a-mmo/world-of-warplanes Co se řešení problému týče, potřebuji znát přesné znění hlášky. Zkopírujte ji prosím sem. Jinak WoWp je zabalena v .zipu, takže byste neměl mít problém ji rozbalit (pokud nemáte malou kapacitu operační paměti - počítejte s tím, že budete potřebovat i dostatek místa na HDD, abyste mohl rozbalení úspěšně provést. Následně .zip soubor smažte).

19.08 13:01 reagovat

Honza
Honza

Hezká hra ale od třídy VII je už dost trapná. V první řadě je směšné, jak lehce ruské tanky zapálíte. Přitom jako jedny z mála hořely minimálně díky diesel motoru. To je jedna věc. Druhá je ta, že od třídy VII vás hra přestává bavit už jen díky tomu že nahrané penízky začnou mizet za opravy rychleji než stíháte nahrát. Nebo že by byly náhradní díly do vyšších tříd pozlacené??? To už je vážně ujetý. Chápu že se majitel hry snaží hráče "lehce" směrovat na Item Shop, ale vše má své meze.

26.04 23:46 reagovat

Flashjim
Flashjim

Ano je to pravda na vyšším tieru už je dobré mít prémiový účet anebo být v klanu který hraje CW a mít obsazené území a sosat zlaťáky :-)

04.09 13:35 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 b 5 9 4 1  :
 
Vzkaz: