best-fiends-mobilni: Přesunutí na jiný telefon

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli jde stav ve hře z jednoho mobilu přesunout na jiný, abych nemusela hrát od znovu. Předem děkuji za odpověď. Jana V.

Jana 25.12.2015 Odpovědi: (2) Odpovědět

best-fiends-mobilni: Přesunutí na jiný telefon

Já hru hrají na tabletu a mobilů a jakmile se přihlásí přes svůj FB účet je na obou zařízeních můj aktuální postup. Zcela bezproblémově.

Luca 15.2.2016

best-fiends-mobilni: Přesunutí na jiný telefon

Dobrý den, přesun by měl fungovat následovně: na obou zařízeních zkontrolujte, že máte nejaktuálnější verzi Best Fiends a jste připojena k Facebooku (skrze aplikaci). Nejprve si vezměte zařízení, na kterém máte ze hry nahráno víc (hlavní save). Jděte do Settings (Nastavení), klikněte na Progress Sync (Synchronizace postupu) a zvolte Upload Progress to Cloud (Nahrát postup do cloudu). Klikněte na Upload current device progress to cloud (Nahrát postup aktuálního zařízení do cloudu). Na druhém (novém) zařízení zvolte: Settings (Nastavení), klikněte na Progress Sync (Synchronizace postupu) a zvolte Download Progress from Cloud (Stáhnout postup z cloudu). Vyberte 's cloud progress a na nové zařízení bude postup přesunut.

Honza 29.12.2015

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Towing Train Boeing Flight Simulator 3D Color Circle Monkey Go Happy Stage 339 Block Pusher Cartoons Championship Golf 2019 Truck Transport Domestic Animals Monkey Go Happy Stage 343 Fly Car Stunt 2
Nahoru