Poradna

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Internet a sítě: Instagram: Počkejte několik minut a zkuste to znovu

V poslední době je docela častý tento problém na Instagramu, který vzniká při mnohonásobně častých pokusech o přihlášení na Váš účet a to i z více aplikací než jen z telefonu (tzn. i z aplikací třetích stran) ať už Grids, Inssist, IGdm apod.. u mě začal při častem připojení přes aplikaci Innsist v prohlížeči Edge. Tak jsem ji odstranil a používám na Windows pouze klasickou Instagram aplikaci bez doplňku a k tomu IGdm a zatím vše v pohodě.

Teď se dostanu k řešení problému, které pomohlo mě. Jakmile Vám vyskočí hláška "Počkejte několik minut a zkuste to znovu" nebo "Please wait a few minutes before you try again" pravděpodobně byla vaše IP adresa omezena na urč. čas, protože Instagram vyhodnotil takto časté připojování jako robota.

1. Instagram aplikaci si odstraňte z telefonu (odinstalujte, případně i smazte cache pokud mate android)
2. Zkontrolujte jestli nejste stále přihlášení v jiných aplikacich - všude se odhlašte
3. Od této doby počkejte 24 hodin (já…

ak111 21.2.2023 Odpovědi (0) Odpovědět

Hry a zábava: Problem s minihrama v Minecraftu

Mam problem s pripojenim na minihry na server napr. Survival Games se pripojim ale kdyz kliknu na NPC tak mam bilou obrazovku a i kdyz pockam nepripoji me to.
zkousel sem restart hry i pc mam origo ucet/placeny
nevim co to je za problem ale zacalo to kdyz sem si poridil novy notebook

Marek 21.10.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

the-sims-4: The sims 4: pomoc

Dobrý den, prosím o radu. Postavila jsem si dům, chvíli hrála a pak hru uložila, jenomže když jsem hru zapnula jiný den, dům se mi objevil nedostavěný. Nejprve jsem si myslela, že jsem hru špatně uložila, ale když jsem se podívala do složky souborů saves, zjistila jsem, že v tom problém není, hra je uložená v čas, kdy už jsem dům postavila, a když hru rozjedu a objeví se mi úprava světa, jakoby náhled města, dům je postavený, jen co na něj kliknu a přesunu se na pozemek, dům je zase nedostavěný. Při nejhorším ho budu muset postavit znovu, ale stavěla jsem ho několik dní a dala si s tím mnoho práce, tak jsem si říkala, že se to třeba někomu stalo taky, nebo bude vědět, co s tím. Mám originální hru, ale říkala jsem si, jestli by to nemohl být problém v nějakém staženém vlastním obsahu.

Adel 13.10.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

hay-day-mobilni: Google play účet

Zdravím, mám Hay Day na mobilu i tabletu ale účty nejsou synchronizované.. na tabletu mám level 76 ale na telefonu jen 23.. Problém je, že můj google play účet se synchronizovaný s telefonem, jenže já tento účet potřebuji zrušit a nevím si rady.. (chci svůj google play účet synchronizovat s účtem v tabletu) Nevíte někdo?

adell 27.8.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

snapchat-mobilni: problém

Dobrý den, dnes jsem se odhlásila ze snapchatu a teď se snažím přihlásit. Bohužel jsem zapomněla přes co jsem byla přihlášena(telefon, email) a nepamatuji si heslo. Mám tušení, že jsem si heslo už jednou měnila přes telefon, ale tentokrát mi to ukazuje, že je telefon neplatný. Začínám být už zoufalá. Prosím, co mám dělat. Půjde se tam nějak dostat? Předem děkuji

terkorp 12.7.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Google smart lock, počkejte pár minut a zkuste to znovu.

Zdravím všechny. V čera odpoledne mi z ničeho nic začal padat instagram. Po zapnutí to začalo psát kanál nejde aktualizovat pak, že mi to odhlásilo a vybíhal mi nějaký google smart lock. ( pritom účet mám furt stejný a jen 1 i po vybraní mého účtu to házelo smart lock. Večer jsem se přihlásil na PC v pohodě a mobil furt nešel, tak jsem ladil nastavení google, ale furt to dělala. Teď už mi to píše stejný problém, jako už tu byl mnohokrát = počkejte pár minut a přihlaste se znova.
Máte s tím někdo zkušenost a víte co s stím? ?‍♀️?☺️
Předem díky za tip.

koubak30 27.5.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

Komunikace: Whatsapp

Dobrý den, rada bych se zeptala jak je možné, že při běžné komunikaci na whatsapp s jednim konkrétním kontaktem, který mám uložený v telefonu, se jedna ze zprav komunikace současně odeslala i jinému tel. číslu? Je chyba v nějakém nastavení? Stalo se mi to již před třemi měsíci a dnes opět. Zpráva byla ve stejný čas odeslána dvěma příjemcům, přesto, že komunikace probíhala jen s jedním konkrétním uživatelem. Děkuji J J

go-sms-pro-mobilni: Aplikace Go SMS Pro

Dobrý den!
Proč nejde do mobilu Xiaomi 11 Lite 5G nainstalovat aplikace Go SMS Pro?
Mobil Samsung S8 s touto aplikací nemá problém.
V čem je problém?
Děkuji, s pozdravem Ing Jiří Martinčík
email: jiri.martincik@seznam.cz

Jiří Martinčík 27.3.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

Hry a zábava: The Sims 4 - nezobrazují se mi pozemky z galerie

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Když si chci na pozemku postavit dům z galerie normálně ho stáhnu a všechno je v pohodě. Když pak, ale hru zapnu znovu (vždy jí ukládám) ten daný dům se tváří jako kdyby nikdy neexistoval, proste ten celý pozemek je úplně prázdný. Zkoušela jsem mazat i poslední mody co jsem stahovala, protože ještě asi před týdnem to v pohodě fungovalo, takže ty starší mody by tomu asi neměly vadit. Už si nevím rady co s tím, děkuji za každou (i malou) radu, moc si toho vážím, takže kdyby někdo věděl jak to napravit prosím napište mi (pokud by jste nechtěli psát sem napište mi na lednicka75@gmail.com).

Nrs 18.3.2022 Odpovědi (0) Odpovědět

Doporučujeme

On-line hry

Puzzle Love Survivor In Rainbow Monster Jelly Shift Temple Jewels Stack Fall Checkers RPG: Online PVP Battle Bubble Shooter Free 2 Princesses Sunflower Delight Stunts Track
Nahoru