clash-of-clans: Jak převést účet z Androidu na Iphone?

Dobrý den, kámarád mi chce dát účet z androidu do mého iphonu,jelikož mám taky dobrou vesnici, tak chci mít 2 účty na mém iphonu, co mám prosím udělat,abych převedl ten android ucet na ios a abych mohl mit 2 vesnice,aniž by se mi ta stará smazala?? děkuju předem za odpověd :)

Long 5.4.2015 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý deň  chcel by som previesť účet z Androidu  na IOS v clash royale ako to mám prosím urobiť ???

Róbert 31.7.2017

Dobrý den, obecně nedoporučuji snažit se hrát ve dvou různých účtech na jednom zařízení. Avšak tato možnost teoreticky existuje, ale je poměrně náročná a nebezpečná z hlediska vysokého rizika ztráty původní uložené vesnice. Navíc se počítá s tím, že oba účty budete nově rozjíždět, nikoli přejímat již rozjetou vesnici. Stručný postup vytvoření dvou vesnic (nikoli přetažení): musíte disponovat dvěma Game Center účty - jeden bude na Vašem zařízení a druhý musíte založit na iOS zařízení, které nikdy nemělo nainstalovanou CoC aplikaci. na novém zařízení se tak přihlásíte do GC, nainstalujete CoC a spustíte hru. Následně se odhlaste z GC a doporučuji i odinstalovat CoC. Odteď se můžete přihlašovat pod různým GC na svém zařízení a měnit tak CoC účty. Ale ještě jednou důrazně varuji, nedělejte to, možnost ztráty vesnice je zbytečně vysoká. Stačí, abyste některý z kroků nedodržel a původní vesnice bude přepsána bez možnosti obnovení.

Honza 7.4.2015

Doporučujeme

On-line hry

Tic Tac Toe Paper Note My Dolphin Show Adam and Eve Astronaut Zombie Challenge Go Chicken Go Head to Head Soccer Cooking Fast 4 Steak Toto Adventure Jumpy Kangaroo
Nahoru