google-chrome: Google Doodle

Instaloval jsem si rozšíření Favorite Doodle z Internetového obchodu Chrome, přesto se mi na obrazovce ukazují jen čtyři pulzující barevné body. Teprve po kliknutí na ně, se s Doodle mohu pobavit. Toto rozšíření jsem chápal tak, že se automaticky žertovný motiv objeví, jakmile k tomu bude příležitost a nebudu muset dále klikat. Díky za odpověď.

Zdeněk 23.5.2014 Odpovědi: (7) Odpovědět

Takže se situace opakuje, u klasického loga Google pulzuje barevný řtyřbod a teprve po jeho kliknutí se zobrazí Doodle, tentokrát věnovaný dětskému dnu. Asi něco špatně chápu, ale přenastavit není co. Lze pouze stáhnout rozšíření a tím to končí.

Zdeněk 1.6.2014

Počkám na příští výročí, kdy se Doodle objeví.Nenašel jsem event. nastavení rozšíření. I tak děkuji za rady.

Zdeněk 29.5.2014

Dobrý den, plugin, rozšíření nebo doplněk označuje tu stejnou věc.

Honza 28.5.2014

Dobrý den, v seznamu pluginů ho nemám, jen v rozšíření.

Zdeněk 27.5.2014

Dobrý den, ještě zkuste projít nastavení pluginu. Dost možná, že stačí pouze zvolit jiné nastavení.

Honza 27.5.2014

Dobrý den, přesně tak jsem to pochopil i já. Ale stav je takový, teď ne, neboť není příležitost pro Doodle logo, ale nedávno byla, že mi vedle nápisu Google pulzují čtyři barevné body,které oznamují existenci a teprve, když na ně kliknu, objeví se Doodle.

Zdeněk 26.5.2014

Dobrý den, rozšíření by mělo fungovat tak, že jednoduše nahradí Google logo některým, které si vyberete z představeného seznamu.

Honza 26.5.2014

On-line hry

Dumb Ways To Die Original Archer 2 Online Curve Fever Gem Match Deluxe Html5 Race City Mummy Hunter Color Saw 3D Backflip Dive 3D Monkey Go Happy Stage 353
Nahoru