google-chrome: Velmi pomalé nabíjení

Dobrý den, potřebovala bych poradit, co s mobilem s operačním systémem Android (Sony Xperia M). Mám ho zruba půl roku a asi před dvěma týdny začal problém s nabíjením. Do té doby bylo všechno v pořádku a mobil byl nabitý tak za dvě, max. 3 hodiny. Často i na 100 procent. Teď ho nabíjím celý den nebo celou noc a nabije se ani ne na 50 procent. Zkusila jsem ho nabíjet i vypnutý, ale není to o nic lepší. V nastavení se mi ukazuje AC, takže se nabíjí tak, jak by měl. Pořád mi to při nabíjení ukazuje, že se mobil rychleji vybíjí než nabíjí. Nemám moc vysoký jas a nemám ani na obrazovce moc widgetů a aplikací. Nevím, kde by mohl být problém, je možné, že mi po půl roce odešla baterie nebo je v tom něco jiného? Děkuji za odpověď.

Katka 16.12.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

google-chrome: Velmi pomalé nabíjení

Tak jsem ještě zkusila jinou nabíječku, a bylo to tím. Ta moje je zřejmě nějaká špatná. Jinou se mobil nabil normálně, jako vždycky. Takže mobil nakonec nebudu muset reklamovat. Ale děkuji za odpověď.

Katka 26.12.2014

google-chrome: Velmi pomalé nabíjení

Dobrý den, obávám se, že se jedná spíše o hardwarový problém. Jelikož máte mobil v záruce, neváhal bych a poslal jej na reklamaci.

Honza 17.12.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Falling Shape Hardest Game Evar! Happy Glass Puzzles 2 Picker 3D Time Jumper Square Falling Monkey Go Happy Stage 325 Monkey Go Happy Stage 324 Run FireBall
Nahoru