google-chrome: Neustále se cpe Chrome jako výchozí prohlížeč

Ahoj. Nevím, asi po poslední aktualizaci se mi několikrát během dne nacpe Chrome jako výchozí. Změní ve výchozích programech na Firefox a za hodinu opět. V nastavení Chrome mám vypnuto, tu hlášku při spuštění Chrome dávám dotaz již nezobrazovat. Kde to mohu nějak natvrdo nastavit. Nechci instalovat Chromium, ani portable. Díky, Jirka (už me to s..e :-)

Jirka 16.2.2016 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den, velmi podrobně se tématu věnuje tento článek: https://newoldthing.wordpress.com/2007/03/23/how-does-your-browsers-know-that-its-not-the-default-browser/ jen je v angličtině, tak snad to nebude vadit.

Honza 17.2.2016

Dobrý den. To už jsem dělal a nepomohlo. Co přímo v registrech někde změnit? Díky zatím za radu a pomoc.

Jirka 17.2.2016

Dobrý den, asi nejspolehlivější metoda bude skrze registry. Využijte ale speciálního programového rozhraní, které je uživatelsky přívětivější. Jen upozorním, že stále pracujete se záznamy v registrech, tak se zbytečně neukvapujte a měňte jen to, co doopravdy potřebujete. Stiskněte kombinaci kláves Windows + R a zadejte ComputerDefaults.exe a potvrďte enterem (zachovejte velikost písmen). Okamžitě se spustí nabídka ohledně přístupů k programům a budete si moci nastavit defaultní prohlížeč.

Honza 16.2.2016

On-line hry

Zombie Challenge Connect Animals Onet Kyodai Jump Jelly Jump Taleans Hansel & Gretel Draw the Path Head to Head Soccer Shoot Up Robot Police Iron Panther Drop Maze
Nahoru