google-chrome: Zálohování záložek

Dobrý den,
je nějaká jednoduchá možnost jak si zazálohovat záložky v programu Chrome, abych je mohl opět nějak importovat po reinstalaci počítače zpět? Děkuji

Luckin 31.8.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

Dobrý den,
ano, záložky lze uložit. Klikněte na Nastavení - Záložky - Správce záložek - rozbalte menu Uspořádat a klikněte na poslední tlačítko Exportovat záložky do souboru HTML.

Honza (administrátor) 31.8.2012

dobrý den,ale v novém chromu ve Správci záložek není tlačítko Exportovat záložky do souboru HTML.Jak je mám tedy zazálohovat??Díky za odpověď

jarah65 21.4.2015

Taky by mě to zajímalo..................

valdemara 26.4.2015

Dobrý den,
obecně doporučuji přihlásit se do Google Chrome skrze Gmail účet. I kdybyste jej neměla založený, tak si jej založte a přihlašujte se skrze něj. Automaticky tak budete mít zálohovány nejen záložky, ale i hesla, nastavení apod. Kdekoli se pak přihlásíte do Chromu, dojde k synchronizaci a jednoduše můžete pracovat ve "svém" prostředí.

Honza (administrátor) 27.4.2015

Dobrý den,
před časem jsem manipulací v Google Chrome -Nastavení "odstranil" svoje záložky. Jsou uloženy v mém počítači? Je nějaká možnost je instalovat zpět?
Děkuji za odpověď.

Jirka 14.5.2015

Dobrý den,
záložky zálohovány sice jsou, ale soubor je často přepisován a je nutné jej obnovit manuálně. V prvé řadě znovu neotvírejte Chrome, pokud je zavřený (při každém otevření Chromu se přepíše záložní soubor se záložkami na aktuální stav). Přejděte na adresu C:\Users\NAME\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default kde NAME nahradíte jménem Vašeho profilu. Ve složce budou dva soubory se jménem Bookmarks. Vyberte ten, který nemá příponu .bak a smažte jej (v rámci zachování pro případnou chybu stačí přejmenovat na např. OldBookmarks). Bookmarks.bak přejmenujte na pouhé Bookmarks. Pokud přípony nevidíte, klikněte ve složce na záložku Uspořádat - Možnosti složky a hledání - Zobrazení - odškrtněte možnost Skrýt přípony souborů známých typů.

Honza (administrátor) 14.5.2015

Dobrý den,chtěl bych záĺohovat záložky v Mozile
poradil by mi někdo jak to provést? díky za odpověď

Karel 14.12.2015

Dobrý den,
Firefox již delší dobu podporuje klasické účty. Stačí si tak založit Firefox resp. Mozilla účet a do něj se v prohlížeči přihlásit. Automaticky dojde k uložení/synchronizaci hesel, historie a samozřejmě i záložek.

Honza (administrátor) 15.12.2015

export záložek z chrome: Otevřít záložky, Správce záložek, Uspořádat - Exportovat záložky do souoru HTML

Jarka 26.1.2017
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Crowd City 2 Reap Drop Maze Parkour Climb and Jump Mummy Hunter Princesses Sunflower Delight Temple Jewels Race Monster Truck Survivor In Rainbow Monster
Nahoru