google-chrome: Zálohování záložek

Dobrý den, je nějaká jednoduchá možnost jak si zazálohovat záložky v programu Chrome, abych je mohl opět nějak importovat po reinstalaci počítače zpět? Děkuji

Luckin 31.8.2012 Odpovědi: (9) Odpovědět

export záložek z chrome: Otevřít záložky, Správce záložek, Uspořádat - Exportovat záložky do souoru HTML

Jarka 26.1.2017

Dobrý den, Firefox již delší dobu podporuje klasické účty. Stačí si tak založit Firefox resp. Mozilla účet a do něj se v prohlížeči přihlásit. Automaticky dojde k uložení/synchronizaci hesel, historie a samozřejmě i záložek.

Honza 15.12.2015

Dobrý den,chtěl bych záĺohovat záložky v Mozile poradil by mi někdo jak to provést? díky za odpověď

Karel 14.12.2015

Dobrý den, záložky zálohovány sice jsou, ale soubor je často přepisován a je nutné jej obnovit manuálně. V prvé řadě znovu neotvírejte Chrome, pokud je zavřený (při každém otevření Chromu se přepíše záložní soubor se záložkami na aktuální stav). Přejděte na adresu C:\Users\NAME\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default kde NAME nahradíte jménem Vašeho profilu. Ve složce budou dva soubory se jménem Bookmarks. Vyberte ten, který nemá příponu .bak a smažte jej (v rámci zachování pro případnou chybu stačí přejmenovat na např. OldBookmarks). Bookmarks.bak přejmenujte na pouhé Bookmarks. Pokud přípony nevidíte, klikněte ve složce na záložku Uspořádat - Možnosti složky a hledání - Zobrazení - odškrtněte možnost Skrýt přípony souborů známých typů.

Honza 14.5.2015

Dobrý den, před časem jsem manipulací v Google Chrome -Nastavení "odstranil" svoje záložky. Jsou uloženy v mém počítači? Je nějaká možnost je instalovat zpět? Děkuji za odpověď.

Jirka 14.5.2015

Dobrý den, obecně doporučuji přihlásit se do Google Chrome skrze Gmail účet. I kdybyste jej neměla založený, tak si jej založte a přihlašujte se skrze něj. Automaticky tak budete mít zálohovány nejen záložky, ale i hesla, nastavení apod. Kdekoli se pak přihlásíte do Chromu, dojde k synchronizaci a jednoduše můžete pracovat ve "svém" prostředí.

Honza 27.4.2015

Taky by mě to zajímalo..................

valdemara 26.4.2015

dobrý den,ale v novém chromu ve Správci záložek není tlačítko Exportovat záložky do souboru HTML.Jak je mám tedy zazálohovat??Díky za odpověď

jarah65 21.4.2015

Dobrý den, ano, záložky lze uložit. Klikněte na Nastavení - Záložky - Správce záložek - rozbalte menu Uspořádat a klikněte na poslední tlačítko Exportovat záložky do souboru HTML.

Honza 31.8.2012

On-line hry

Kids Zoo Farm Amazing Bubble Connect Basket Champs Kids Zoo Fun Mad Day 2 Special Zombie Tsunami Online Adam and Eve Astronaut Cooking Fast 4 Steak Penguin Cafe
Nahoru