hay-day-mobilni: Hay Day se spustí a zamrzne

Dobrý den, mám takový problém, když hru zapnu naběhne a hned zamrzne a vypne se nevíte co s tím ? Děkuji.

Tomáš 23.6.2014 Odpovědi: (4) Odpovědět

Dobrý den,
dost možná se jedná o problém s nedostatkem výkonu, respektive s nedostatkem paměti RAM. Doporučuji nejprve ukončit všechny spuštěné aplikace, případně ještě restartovat celé zařízení. Na škodu pak rozhodně nebude, pokud odinstalujete nepoužívané programy a smažete nevyužívaná data.

Honza 23.6.2014

HEZKÝ DEN,moc prosím o radu a pomoc.Hrála jsem hru HAY DAY na tabletu asus memo pad ME 102A a na mobilu iphone.Nyní se mi tablet rozbil,koupila jsem si rovněž asus,ale 103.OBA jsou android.BYLA jsem napojena i přes facebook i přes účet googlu.Hru jem si původně stáhla v obchodě googl play.NYNÍ mi už nejde stáhnout údajně,že tento obchod v mé verzi android nepodporuje.tomu nerozumím,když oba tablety jsou android.Jsem v 86 kole.Je to jediná hra,kterou hraji,jsem moc zklamaná,nevím co s tím.MOc děkuji za radu.

Blanka 26.4.2016

Dobrý den,
pokud máte problém s Google Play, mrkněte na tento článek: http://mujsoubor.cz/magazin/jak-nainstalovat-obchod-google-play

Honza 26.4.2016

Dobrý den, chtěla bych požádat o pomoc.Po asi 2 letech jsem si opět nainstalovala hru Hay Day.Všechno fungovalo jak má ale když se sekne obrazovka vypne se celá hra.Nevím čím to je.Poradíte mi prosím?

Lenka 9.11.2020

Doporučujeme

On-line hry

Happy Milk Glass Rachel Holmes Stick Clash Online Adam And Eve Go 3 Puzzle Pieces Fox Adventurer Zumba Ocean Amazin Sudoku Brick Breaker Endless
Nahoru