Hry a zábava: Battlefield 4 Problém..

Ahojte chcel by som sa vás spýtať prečo mi nejde Battliefield 4. Doteraz mi všetko šlo ale potom som musel preinštalovať počítač.. A keď som si všetko nainštaloval ako mám a spustil Battliefield 4. Prišiel som na server a chcel som dať Do Boja! Ale keď som chcel ťuknút tak mi to zrazu vyplo a na BattleLogu mi napísalo: ERROR
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'SharkAttackSVK' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe .. Neviem čo s tým, poradte prosím.

SharK 20.3.2014 Odpovědi: (5) Odpovědět

Dobrý den,
máte nainstalován PunkBuster: http://mujsoubor.cz/doplnky-a-mody-do-her/punkbuster? Jedná se o program, který brání cheaterům v hraní a pomáhá tak udržovat MP hry v příjemném stavu pro hrající.

Honza 21.3.2014

Ano mám nainštalovaný PunkBuster aj som ho 3x preinštaloval a stále nič. Naozaj potrebujem pomôcť doteraz išlo všetko v pohode. A keď som preinštaloval počítač tak mi všetko išlo..

SharK 21.3.2014

Dobrý den,
pak se podívejte do firewallu a Punkbuster v něm povolte (ať již ve přímo ve Windows, nebo pokud používáte nějaký vlastní specializovaný).

Honza 24.3.2014

potřeboval bych poradit jak prosim vas nebo co mam udelat když zapnu battlefield 4 tak me to napíše tohle :Program nelye spustit protože v počitači chybí MSVCR100.dll.Pokuste se tento problem vyřešit přeinstalací programu diky

POMOCt 12.9.2016

Dobrý den,
knihovna je součástí program Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 Stáhněte jej a přeinstalujte.

Honza 13.9.2016

Doporučujeme

On-line hry

Kings and Queens Solitaire Tripeaks Neon Rocket MR TONI Miami City Hero Rescue Puzzle Sudoku Classic WW1 Battle Simulator Tractor Mania Stickman Fighter 3D Fists of Rage Gangsters
Nahoru