Hry a zábava: Minecraft HardCore hledám lidi pro zahrání :)

Ahoj pařmeni, Hledám lidi co by si se mnou zahráli v Minecraftu na serveru HardCore. Server bych zařídil ale potřeboval bych sehnat lidi co by hráli. Hrálo by se po týmech 1.tým = 2 členi. Týmů by bylo celkem 5. nebo pokud by nebyly lidi a bylo by nás do 5.lidí hrál by každý sám. Princip: Hrál by se HardCore mod a jednalo by se o to zabít ostatní a přežít jako poslední. Zemřeš = končíš. Pokud by byly týmy tak kdyby jeden z týmu zemřel stále by ten jeden hrál :) Hrálo by se max. pár dní a dalo by se to klidně stihnout i během dne ale musely byste mít čas :D Nějaké návrhy na zlepšení? Pište je do komentů a do komentů také přihlašujte své dvojice :) Vybráni budou 4.týmy ( Já budu hrát taky :D a tým již mám ). Děkuju a doufám že se vás přihlásí hodně :) Pište s přihlášením rovnou i skype na jednoho z vás. David (Jméno na MC degerni).

David 19.4.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Hry a zábava: Minecraft HardCore hledám lidi pro zahrání :)

Dobrý den, pro příště Vás poprosím o umístění podobných inzerátů do sekce Komentáře, nikoli poradna - neřešíte tu totiž žádný problém.

Honza 22.4.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Sheep Fight Medieval Vikings Jigsaw Void Run! Twirl Bottle Cap Challenge Square Falling Monkey Go Happy Stage 327 Helix Up Eg Speed Racer
Nahoru