Hry a zábava: Jak vybrat nejlepší MMORPG?

Zdravím Vás. Už delší dobu sháním nějaké MMORPG, které by mě bavilo. Přes 5let hraju Metin, který prostě upadá, co si budeme říkat.. Vypíšu sem nějakéé požadavky, které by hra měla splnovat.. - Aby tam nebylo moc postav, max. 5-6 (mám často problém si vybrat postavu:D) - Aby to bylo trošku akčnější (něco třeba jako Tera, Vindictus nebo C9) - Aby to nebylo jak většina her s kouzlama, tzn. kliknu na kouzlo a načítá se třeba 5s, než vystřelí, toto opravdu nesnáším - Aby se aspon jedna z postav mohla teleportovat (jak mystic v Teře třeba) nebo proměnovat - Aby samotné hraní bylo zdarma To je snad vše, co bych od hry chtěl. Předem děkuji za každou radu! :)

anonymboyy 11.6.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Hry a zábava: Jak vybrat nejlepší MMORPG?

Dobrý den, odpověděl jste si asi sám, Tera je pro vás asi nejlepší volba. Problém s podobnými hrami je ten, že jsou Korejské, tudíž se v Evropě neobjeví, nebo objeví s velkým zpožděním a pokřivením free-to-play modelu. Tera ale zvládá všechno dobře... Do budoucna můžeme doporučit i akčnější sandboxové MMORPG jako je EverQuest Next. Možná by stálo za zvážení ještě Panzar, ale to není typické MMORPG.

Jakub 12.6.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Towing Train Boeing Flight Simulator 3D Color Circle Monkey Go Happy Stage 339 Block Pusher Cartoons Championship Golf 2019 Truck Transport Domestic Animals Monkey Go Happy Stage 343 Fly Car Stunt 2
Nahoru