Hry a zábava: Minecraft nemůžu rozbíjet bloky

Dobrý den, dneska jsem si hrál v klidu minecraft, a najednou po chvilce nic nedělání jsem zjistil, že nemůžu ničit bloky - když držím levé tlačítko myši tak má ta ruka kmitat a kopat, ale nekmitá, zajimavé že rozbíjení oken - tenké sklo mi jde - ruka kmitá, jakmile chci rozvít blok, tak držím levé tlačítko a ruka kmitne jednou a nic. tráva rozbíjet jde, a všechny tyhle maličkosti ano, mlátit do lidí, ničit obilí apod. ano. jen bloky ne. prosím o radu... moc díky :)

Pape 21.10.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

Hry a zábava: Minecraft nemůžu rozbíjet bloky

Dobrý den, měla jsem stejný problém už asi půl roku, ale pak jsem to vyřešila tím, že jsem se normálně přihlásila, a místo play, jsem klikla na Edit Profile, do profile name jsem si zadala OptiFine, vypla jsem si game director, místo resolaion 840x480 jsem dala 1070x720 a vypněte si launcher visible. Pokud vám ani tyto prozatimní změny nepomohou, vypněte si vše v dolní části java settings.

Adela 30.10.2016

Hry a zábava: Minecraft nemůžu rozbíjet bloky

Dobrý den, vypadá to, že jste se z klasického Survival módu přepnul do Adventure módu. Ten neumožňuje rozbíjení bloků jiným, než konkrétním nástrojem (tedy ani rukou). Pro návrat do Survival módu použijte příkaz /gamemode s Pokud hrajete online - multiplayer, tak si zkontrolujte, zda nejste poblíž spawnu, kde je ničení taktéž zakázáno.

Honza 22.10.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Monkey Go Happy Stage 339 Geometry Dash Classic Monkey Go Happy Stage 343 X Trench Run Cartoons Championship Golf 2019 Truck Transport Domestic Animals Cube Defence Twisty Lines Fly Car Stunt 2
Nahoru