Hry a zábava: dobyvatel

Proč mi na PC vše jde, ale připojit se ke hře Dobyvatel stále ne.?

lenasob 1.4.2016 Odpovědi: (5) Odpovědět

Dobrý den,
máte na mysli klasickou webovou hru Dobyvatel? Jaký máte operační systém a jaký prohlížeč používáte? Máte nainstalovánu Javu?

Honza 4.4.2016

Mám Windows 8. Šlo mi to, dokud mi nezablokovali IP adresu kvůli někomu jinému, jelikož od TECHartu máme hromadnou. Po dohadech tvrdí, že je to odblokované, ale mě to pořád nejde ani doma ani v práci.

lenasob 4.4.2016

Dobrý den,
pokud máte zablokovanou IP adresu, pak by Vám hra v práci fungovala (jiná IP než doma). Není možné, že jste dostala BAN na herní účet?

Honza 5.4.2016

Dobrý den, chci se vrátil po letech k rekreačnímu hraní a chci se zeptat, jestli tento gamepad - http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislusenstvi/herni-prislusenstvi/gamepady/gamepad-natec-genesis-p33-pro-pc.html ktery mam doma je dostacujici na soucasne hry, nebo lepsi investovat do lepsiho (jde mi spis o funkcnost, opravdu budu hrat malo). Diky

Pavel 4.10.2016

Dobrý den,
myslím, že ovladače již v dnešní době s hrami problém nemají. Mezi uživateli je hodně oblíbená PC verze ovladače pro Xbox 360, ale i tento svoji práci odvede. Za tu cenu ale nemůžete čekat nijak velkou kvalitu.

Honza 4.10.2016

On-line hry

Death Driver Klondike Solitaire - Magic Stone Fruit Legions: Monsters Siege Puffy Cat Zombie Royale.IO Jungle Bricks Jetpack Joyride My Dolphin Swoh 9 Darts Hit
Nahoru