Hry a zábava: Crash Minecraftu při načítání světa

Dobrý den. Předem se omlouvám za dlouhý výklad ale zdálo se mi to všechno důležité zmínit. Nedávno se mi stala taková nepříjemnost a to to, že me zničehonic vypověděl službu Windows 10. Ne úplně ale nechtěl mě pustit dál a jako jediné východisko se zdálo být tovární nastavení se zachováním souborů (které PC nabízel). Tak jsem dal PC Windows do TN. a přeinstaloval jsem si namodovaný Minecraft protože mi ho TN. rozbilo. Spustil jsem ho a v menu se začal lagovat z důvodu málo povolené RAM. Tak jsem šel povolit více RAM ale to už nějak nefungovalo jako před TN. Zatím co jsem řešil problém s RAM jsem zjistil že pokud v MC dám založit nový svět nebo se na nějaký chci přihlásit, hra spadne, což je teď můj hlavní problém. Zkouším to vyřešit už několik dní a zkoušel jsem už přeinstalovat několik verzí Javy. Pokud vím, tak bych teď měl mít Javu 64 bit. Taky jsem zkoušel několikrát přeinstalovat Minecraft (smazání .minecraft a nainstalování) z různých zdrojů na netu, je jedno jestli tam mám mody nebo ne. Potom jsem zkusil nainstalovat nejnovější ovladač na mou grafiku GTX 960 verze 373.06 a odinstalovat aktualizace Windows. Nic z toho mi nepomohlo a já vážně nevím kde je problém. Mimochodem Minecraft mám warez a před továrním nastavením jel naprosto v pořádku. Že něco není v pořádku je jasné i z toho že při načítání nebo vytváření světa MC nic nepíše. Taky mi krátce po TN. přestal fungovat prohlížeč Mozzila Firefox, zkusím ho spustit ale objeví se jen kolečko načítání a nic.

Můj HW:

GPU: GeForce GTX 960

Procesor: AMD FX(tm)-8350 Eight-Core Processor

Paměť: 16,00 GB RAM

Aktuální rozlišení: 1366 x 768, 60Hz

Verze ovladače: 373.06

Operační systém: Microsoft Windows 10 Home

Honza 9.10.2016 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den,
zkuste hru znovu přeinstalovat. Po její odinstalaci přejděte do složky .minecraft: stiskněte kombinaci kláves Windows + R a zadejte %appdata% Zde najděte a smažte složku .minecraft. Restartujte PC a MC znovu nainstalujte. Rozhodně doporučuji koupit originální verzi hry.

Honza (administrátor) 10.10.2016

Tohle už jsem dělal několikrát a chybu mi házel i úplně čistý Minecraft. Myslíte že je to tím warezem ? Já bych řekl že je to tím Windowsem, nějaká aktualizace, chyba, protože ke crashi dochází až při načítání světa a před tím restartem do továrního nastavení MC jel bez problémů. Možná mi v PC něco chybí nebo mám špatnou verzi něčeho... Ale asi ten warez něco v PC blokuje no. Víte co, chci se před koupí ujistit že v tom není něco jiného. Slyšel jsem něco o nějakých registrech atd. Každopádně díky moc za odpověď jste zatím jediný :D Kdyby Vás ještě něco napadlo ozvěte se prosím.

Honza 10.10.2016
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Stairs Ketchapp Game Princesses Sunflower Delight Mummy Hunter Adam and Eve: Cut The Ropes Temple Jewels Jelly Shift Checkers RPG: Online PVP Battle Crowd City 2 Drop Maze
Nahoru