Komunikace: Facebook mi vytvořil druhý účet...

Dobrý den, nedávno se mi stalo, že jsem se přihlašoval na facebook a když jsem se přihlásil pod svým emailem a adresou, dostal jsem se na "můj" profil(s mým jménem), na kterém však nebyly fotky, přátelé ani ostatní údaje z profilu.Můj "starý" profil nepřestal existovat, našel jsem ho na vyhledávání lidí. Nějakou dobu jsem se na něj nemohl dostat, protože jsem se vždy po přihlášení ocitl na tom divném nevyplněném profilu.Až když jsem se zaregistroval znovu pod úplně stejnými údaji jako na začátku, objevil se mi zpět můj normální profil. Potom jsem se normálně mohl přihlašovat na ten starý.Ten divný nevyplněný profil, který facebook vytvořil jsem dal nahlásit (z mého normálního profilu) a facebook ho po čase zrušil.Teď jsem se chtěl opět na přihlásit a facebook mě opět přesměroval na ten nevyplněný profil, který byl však mnou zrušen. Tedy se nedostanu ani na ten, ukáže se mi pouze, že profil byl zablokován.
Zkoušel jsem udělat to co již dříve - že jsem se zaregistroval pod stejnými údaji, které měl můj profil, ale ukázalo se mi, že zadaná emailová adresa je již používána.
Pokud někdo má podobné zkušenosti nebo ví, jak bych se mohl dostat na můj starý profil prosím napište.Díky za radu

Mirek V 11.12.2017 Odpovědi: (0) Odpovědět
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Adam and Eve: Cut The Ropes Puzzle Love Princesses Sunflower Delight Real Flight Simulator Bubble Shooter Free 2 Reap Watermelon Shooter Drop Maze Race Monster Truck
Nahoru