Aplikace pro mobilní telefony a tablety: Nejde se mi přihlásit do game center

Dobrý den, nedávno jsem začal hrát clach of clans a mám takový problém hru hraju na ipadu a chtěl bych si ji zahrát i na mobilu (android). Četl jsem tu návod jak převést hru z ios zařízení do android ale když klinu v ipadu na "this is old device" potom na "I want to link to another device" tak mi to tam potom napíše že nejste přihlášeni na game center přitom jsem přihlášen a vždy když zapnu hru tak mi to napíšu vítejte zpět. Chtěl bych tento problém vyřešit, tak děkuji za odpověď.

Martin 28.4.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

Dobrý den, mám nový iPhone 5s jsem přihlášený na hale centru, ale nemám tam žádné přátelé, i když se mi tam ukazuje 21 a když kliknu na přátelé, píse to chyba..poraďte prosím.

Denis 3.6.2014

Dobrý den, převod musíte provádět paralelně - tzn. na iPadu správně klikněte na This is old device, ale následně je třeba na Androidu kliknout na This is new device (musíte zde mít dohraný tutoriál). Opět se vraťte k iPadu a teprve teď klikněte na I want to link to another device. Pak už by mělo stačit přepsat zobrazený kód.

Honza 29.4.2014

Doporučujeme

On-line hry

Halloween Witch Fly A Chemical Match 3 Boxing Fighter Super Punch Gravity Kid Oil Hunt Mummy Hunter Stickman Upgrade Curve Fever Heroes Legend
Nahoru