Aplikace pro mobilní telefony a tablety: Nefungujici aplikace

Na tabletu (GoClever) mi nefunguji urcite hry.Napr.:Plants vs. Zombies,Cham Cham...)Nic mi to nenahlasi jenom to pugstim a naskoci mi cerna obrazovka a nic.Cekam kdovi jK dlouho a porad nic jen mi pak tablet nahlasi ze "aplikace Cham Cham (ci jina) nereaguje".Mam na vyber mezi "OK" a "Pockat".Dam ok a aplikacxe se vypne,dam pockat,stale cerna obrazovka a po chvil zase:aplikace nereaguje.Tablet ma Android 4.0.0 Budu rad za kazdou radu a pomoc.

dablik 9.5.2014 Odpovědi: (2) Odpovědět

Aplikace pro mobilní telefony a tablety: Nefungujici aplikace

Zdravím,potřebuji poradit : nainstaloval jsem si čtečku erider prestigio,na mém huawei P9lite mě soubory ve formátu ePub,MOBI,doc běží,přítelkyni na samsungu J3 pouze knihy v PDF...potřeboval bych poradit,v čem je háček,zda-li v tom,že mám android 6 a ona 5 nebo v něčem jiném? Díky za odpověď.

b-fly 15.4.2017

Aplikace pro mobilní telefony a tablety: Nefungujici aplikace

Dobrý den, dle popisu to vypadá na nedostatečnou paměť RAM. Doporučuji ukončit všechny nepotřebné běžící aplikace, aby mohla hra využívat maximum operačních prostředků.

Honza 12.5.2014

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Adam And Eve 6 Geometry Dash Classic Block Pusher Moto Cruiser Highway Happy Bird Jump X Trench Run Twisty Lines Cartoons Championship Golf 2019 Cube Defence
Nahoru