mozilla-thunderbird: Chyba při zadávání hesla - Příjem pošty

Dobrý den, ačkoliv mi v možnosti/ nástroje/bezpečnost/uložená hesla Thunderbird neukazuje, že by existovala uložená hesla a přestože jsem nastavila nové hlavní heslo, nemohu přijmout poštu kliknutím na "Přijmout", protože to chce jakési heslo a já vůbec nevím jaké...(nepamatuji si jiná, než ta, co jsem již zkusila...) Od dob, kdy mi to kamarád prvně nastavil, uplynulo hodně vody a už nejsme v kontaktu, nevím, co s tím... :(. Děkuji za pomoc. Lída V.

Ludmila Vyčítalová 25.6.2014 Odpovědi: (3) Odpovědět

na tankach online

domnik 23.1.2015

kdyz jsem zadaval heslo tak jsem ho mel spatne protoze ho nevim.

domnik 23.1.2015

Dobrý den, rozumím tomu správně, že hlavní heslo máte resetované a tudíž přímo do aplikace se bez problémů dostanete? Co se týče dalšího hesla - je možné, že se jedná o přístupové heslo k samotné emailové schránce? Thunderbird totiž disponuje bezpečnostním opatřením - jakmile resetujete hlavní heslo, uložená hesla se automaticky smažou. Stačí tedy zadat heslo ke konkrétnímu mailu a měla byste se dostat k poště.

Honza 26.6.2014

On-line hry

Dumb Ways To Die Original Archer 2 Online Curve Fever Gem Match Deluxe Html5 Race City Mummy Hunter Color Saw 3D Backflip Dive 3D Monkey Go Happy Stage 353
Nahoru