nhl-2007: nejde spustit

chci se zeptat kdyz to stahnu tak mi to nejde spustit napise mi to ze aplikace nebyla nalezena

lukas 5.6.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
jaký máte operační systém? Zkuste změnit kompatibilitu na Windows XP.

Honza (administrátor) 8.6.2015
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Doporučujeme

On-line hry

Watermelon Shooter Bubble Shooter Free 2 Stunts Track Reap Parkour Climb and Jump Real Flight Simulator Princesses Sunflower Delight Adam and Eve: Cut The Ropes Checkers RPG: Online PVP Battle
Nahoru