picasa: Přetažení fotek z mobilu

Jsem starší ročník a neumím si poradit z přetažením fotek z mobilu.Když mám otevřený Picassa a kliknu na import, tak se nic neděje, zřejmě dělám někde chybu,ale nevím kde,poradí mi někdo?

Mirek 29.5.2013 Odpovědi: (7) Odpovědět

Dobrý den,
jaký máte mobilní telefon? Jestliže si chcete přehrát fotografie do PC, tak je nejlepší přes kabel a software výrobce.

Jakub 30.5.2013

Dobrý den, používám občas aplikaci Picasa, ale dnes jsem se tam nemohla dostat - vyhledávač mi nabízel pouze tuto možnost: http://picasa.google.com/intl/cs/ - aplikaci nějakého nového SW. Tak jsem si to nainstalovala a systém hned začal stahovat fotky z mé plochy. Teď už to ale nemůžu najít - chci si fotky zase vzít zpět. Poradíte prosím? Děkuji předem.

Bronislava 11.10.2013

Dobrý den,
poprosím Vás o lepší popsání problému. Aplikaci, o které píšete, máte stále nainstalovanou nebo nikoli? Jedná se o novou verzi Picasi (3.9), která disponuje množstvím nových funkcí, mimo jiné přímým sdílením do Google+ účtu a zvolených kruhů.
Co se týče stažených fotek - aplikace Vám smazala některé fotky? Nebo v čem je problém?

Honza 14.10.2013

Ahoj, mám telefon Nokia lumia 550, chtěla jsem stáhnout fotky z mobilu,připojila mobil přes USB k PC a otevřela, klikla na složku :přesunujte obsah mezi svým telefonem a Počítačem,klikla na telefon, zaškrtla fotky ,které jsem chtěla kopírovat a potvrdila :uložit do počítače.
Ale nemohu fotky nikde najít, nezobrazilo se mi žádné okno, kam mají být fotky uloženy, prohledala jsem v PC vše co bylo pravděpodobné.. a nic..Můžete mi prosím poradit ?

Pavlína 17.11.2016

Dobrý den.Mám problém s vymazáním fotek z picasa v mobilu.Chci vymazat nějaké fotky ale nevím jak žadnou možnost k vymazání mi to nenabízí.Předem děkuji

Aleš 12.12.2016

Mám mobil Samsung plný fotek připojený pře USB k počítači, ale zařízení ani import v Picasu se neobjevuje. Díky za radu

Milan 16.2.2017

Prosím o radu, jak mám z Picasa stáhnout fotky na flešku, abych mohl si nechat udělat klasické fotky na foto albo atd. Díky

Pepíno 2.3.2017

Doporučujeme

On-line hry

Stickman Fighter 3D Fists of Rage Hero Rescue Puzzle Color by Numbers Tractor Mania Sudoku Classic Eternal Fury Animal.IO WW1 Battle Simulator ASMR Slicing
Nahoru