samsung-kies: samsung kies nepřehrává video

Dobrý den mám nainstalovanej ,samsung kies.Od poslední aktualizace my nejdou spustit videa - zasekne se to a nic to nedělá .Poradíte my co s tím ? Děkuji .

Roman 30.11.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

samsung-kies: samsung kies nepřehrává video

Dobrý den, přeinstalujte tedy ovladače ke grafické kartě a zároveň přeinstalujte samotný program Kies.

Honza 18.12.2012

samsung-kies: samsung kies nepřehrává video

Dobrý den ,videa dřív normálně chodila ,ale po předposlední aktualizaci nejdou .Ukáže se 1.obrázek z videa zasekne se a stojí zvuk jde normálně dál ,když video skončí nabehne další v pořadí zvuk jede a obrázek je stále původní z 1. videa ne aktualní . Videa spouštím přímo v kiesu ,dříve nebyl problém.

Roman 18.12.2012

samsung-kies: samsung kies nepřehrává video

Dobrý den, na začátek bych se chtěl ujistit - videa spouštíte přímo v Kies? Případně v jakém programu? Nejdou pouze videa vytvořená telefonem nebo všechna videa? A videa typu filmy nebo webová videa na YouTube apod.? Na přehrání videí použijte nějaký ze specializovaných programů - ty jsou k tomu nejvhodnější. Zde je několik návrhů: http://mujsoubor.cz/magazin/nejlepsi-prehravace-filmu-a-videa-na-pc

Honza 10.12.2012

samsung-kies: samsung kies nepřehrává video

Dobrý den videa nejdou spustit na PC,používam windows 7.Předem díky za odpověd.

Roman 7.12.2012

:

Dobrý den, program se instaluje na PC, takže by mělo být všechno v pořádku. Videa nejdou spustit na PC nebo na samotném telefonu? Jaký operační systém používáte?

Honza 30.11.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Fish Bubble Shooter Words Jungle Cube Gravity Switch Rolly Cube Animal Trivia Color Fill Esplodi Bola V Anti Stress Game 2 Blocky Highway Racing 2019
Nahoru