samsung-kies: synchronizace mobilu s PC

Dobrý den, nelze mi synchronizovat mobil Galaxy mini 2 ( GT-S6500) s PC pomocí Samsung Kies. Program nenalezne tento typ mobilu a podobný typ neakceptuje. Poradíte mi prosím, kde najít správnou verzi Kies? Díky.

Petr 15.12.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

samsung-kies: synchronizace mobilu s PC

Už jste chlapi vyřešili ten problém? Mam stejný...

Marek 20.3.2013

samsung-kies: synchronizace mobilu s PC

Dobrý den, nenapadá nás nic jiného, než se obrátit přímo na Samsung, případně nějaká fanouškovská fóra, která jsou pro řešení podobných problémů přímo ideální.

Jakub 15.1.2013

samsung-kies: synchronizace mobilu s PC

Zdravím. Mám stejný problém. Samsung Galaxyx Mini II (GT-S6500). Při pokusu o připojení přes program Kies se prvně vypíše hláška pokusu o připojení, nahoře v levém rohu se vypíše GT-S6500 a po chvíli talaevon jednou zavibruje, pak dvakrát rychle za sebou a poté zahlásí "K zařízení GT-S6500 se nelze připojit. Získávání informací o zařízení se nezdařilo". Program Kies mám stáhnutý ze stránek Samsung. Telefon je nový akotár vybalený z krabice a brandovaný na CZ-T-Mobile. Zkoušel jsem to se zapnutým firewalem a antivirem i s vypnutým. WinXP

Igor 15.1.2013

samsung-kies: synchronizace mobilu s PC

Zdravím. Mám stejný problém. Samsung Galaxyx Mini II (GT-S6500). Při pokusu o připojení přes program Kies se prvně vypíše hláška pokusu o připojení, nahoře v levém rohu se vypíše GT-S6500 a po chvíli talaevon jednou zavibruje, pak dvakrát rychle za sebou a poté zahlásí "K zařízení GT-S6500 se nelze připojit. Získávání informací o zařízení se nezdařilo". Program Kies mám stáhnutý ze stránek Samsung. Telefon je nový akotár vybalený z krabice a brandovaný na CZ-T-Mobile. Zkoušel jsem to se zapnutým firewalem a antivirem i s vypnutým. Win XP Professional.

Mates 6.1.2013

samsung-kies: synchronizace mobilu s PC

Dobrý den, zkontrolujte, zda je telefon správně zapojený, podívejte se, zda je potvrzené spojení na telefonu a zda není na PC program blokován firewallem. Pokud je vše v pořádku, restartujte PC nebo rovnou přeinstalujte Kies, restartujte PC a nainstalujte nejnovější verzi. Samotný program Kies funguje v pořádku? Nevykazuje žádné chyby?

Honza 17.12.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Adam And Eve 6 Truck Transport Domestic Animals 3 cars Beam Jump X Trench Run Adventure Aqua Man Deep In Sea Cube Defence Geometry Dash Classic Monsters Truck
Nahoru