skype: Instalace Skype do telefonu?

Ahoj, do jakých mobilních telefonů je možné nainstalovat Skype?

Mirek 19.6.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

Dobrý den, program Skype lze nainstalovat do všech telefonů které podporují operační systém Android, Symbian nebo Windows Phone. Dále lze Skype nainstalovat do telefonů iPhone nebo do tabletu iPad. Zde si budete moci jednoduše pořídit Skype do Vašeho mobilního telefonu - http://skype.com/intl/cs/get-skype/on-your-mobile/.

Marek 19.6.2012

telefon nokia e 5

marcel 15.1.2013

Dobrý den, po odinstalování nefungujícího programu Skype z mobilu tento program opětovně nemohu nainstalovat. Aplikace hlásí nekompatibilitu zařízení, pokud jej chci instalovat z Google Play. Market v mobilu jej vůbec nenabízí. Mám Android Sony Ericsson Xperia U2Oi. Provedla jsem krok "povolit instalaci z jiného zařízení než Market". Děkuji za dobrou radu.

šárka 14.8.2014

Dobrý den,potřebuji doplnit kredit,ale pomoci karty mi to nelze,je zablokovana na tyto patby.Je možné zaplatit převodem na účet ?Děkují

pavel.stasko@seznam.cz 26.1.2016

Dobrý den,
podobný problém jsem kdysi řešil přes PayPal. Založíte si účet na PayPalu, přepošlete si na něj peníze a skrze PayPal pak přímo nakoupíte kredit na Skype. Ovšem je to zdlouhavé a zbytečně komplikované. Doporučuji si zařídit kartu na online platbu, případně si tuto možnost nechat povolit u Vaší stávající.

Honza 27.1.2016

Doporučujeme

On-line hry

Sniper Trigger Revenge Jetpack Joyride Fruit Legions: Monsters Siege Pocket Wing Zombie Royale.IO Drop it Rotative Pipes Puzzles Klondike Solitaire - Magic Stone Death Driver
Nahoru