skype: Instalace Skype do telefonu?

Ahoj, do jakých mobilních telefonů je možné nainstalovat Skype?

Mirek 19.6.2012 Odpovědi: (5) Odpovědět

skype: Instalace Skype do telefonu?

Dobrý den, podobný problém jsem kdysi řešil přes PayPal. Založíte si účet na PayPalu, přepošlete si na něj peníze a skrze PayPal pak přímo nakoupíte kredit na Skype. Ovšem je to zdlouhavé a zbytečně komplikované. Doporučuji si zařídit kartu na online platbu, případně si tuto možnost nechat povolit u Vaší stávající.

Honza 27.1.2016

skype: Instalace Skype do telefonu?

Dobrý den,potřebuji doplnit kredit,ale pomoci karty mi to nelze,je zablokovana na tyto patby.Je možné zaplatit převodem na účet ?Děkují

pavel.stasko@seznam.cz 26.1.2016

skype: Instalace Skype do telefonu?

Dobrý den, po odinstalování nefungujícího programu Skype z mobilu tento program opětovně nemohu nainstalovat. Aplikace hlásí nekompatibilitu zařízení, pokud jej chci instalovat z Google Play. Market v mobilu jej vůbec nenabízí. Mám Android Sony Ericsson Xperia U2Oi. Provedla jsem krok "povolit instalaci z jiného zařízení než Market". Děkuji za dobrou radu.

šárka 14.8.2014

skype: Instalace Skype do telefonu?

telefon nokia e 5

marcel 15.1.2013

:

Dobrý den, program Skype lze nainstalovat do všech telefonů které podporují operační systém Android, Symbian nebo Windows Phone. Dále lze Skype nainstalovat do telefonů iPhone nebo do tabletu iPad. Zde si budete moci jednoduše pořídit Skype do Vašeho mobilního telefonu - http://skype.com/intl/cs/get-skype/on-your-mobile/.

Marek 19.6.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Picker 3D Switch Sides Monkey Go Happy Stage 330 Dino Transport Truck Square Falling Race Monster Truck Monkey Go Happy Stage 327 Line Color Helping Little Duck
Nahoru