skype: Starší verze

Nova verzia sa mi vobec nepaci..

Zuzana 20.9.2012 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den, pokud jste nejprve vše odinstalovala a až následně nainstalovala starou verzi a vypnula v ní automatickou aktualizaci, neměla by se Vám nová verze vůbec objevit. Pokud Vám bude dělat nová verze problémy, opakujte kompletní odinstalování včetně smazání složky Skype v systémové složce %appdata% a restartujte PC. Následně znovu nainstalujte a hlavně vypněte aktualizaci.

Honza 24.9.2012

Dakujem za typ.. podarilo sa mi oprasit starsiu verziu 4.1.0141.. niekedy ked sa prihlasim tak mi nabehne verizia 141 a po case mi nabehne aj ta nova. neviem ako mam deaktivovat tu staru verziu ked je neviem nikde najst kde sa potvora uklada. Potom cez Control Panel - Program - to musi odinstalovat :( v nastaveniach ako ste uviedli nemam nastavenu automaticku aktualizaciu.

Zuzana 24.9.2012

Dobrý den, to nejste jediná. Aktuální verze není přijímaná moc kladně. V záložce Verze jsou k dispozici starší verze, které je možné si nainstalovat. Popis, jak zajistit, aby se Vám verze automaticky nepřepsaly zmiňovanou nejnovější, najdete dva příspěvky pod tím Vaším.

Honza 20.9.2012

Doporučujeme

On-line hry

Go Chicken Go Zombie Tsunami Online Taleans Hansel & Gretel Endless Boat Float Connect Animals Onet Kyodai Jump Jelly Jump My Dolphin Show Tic Tac Toe Paper Note Jumpy Kangaroo
Nahoru