skype: Starší verze

Nova verzia sa mi vobec nepaci..

Zuzana 20.9.2012 Odpovědi: (3) Odpovědět

skype:

Dobrý den, pokud jste nejprve vše odinstalovala a až následně nainstalovala starou verzi a vypnula v ní automatickou aktualizaci, neměla by se Vám nová verze vůbec objevit. Pokud Vám bude dělat nová verze problémy, opakujte kompletní odinstalování včetně smazání složky Skype v systémové složce %appdata% a restartujte PC. Následně znovu nainstalujte a hlavně vypněte aktualizaci.

Honza 24.9.2012

skype:

Dakujem za typ.. podarilo sa mi oprasit starsiu verziu 4.1.0141.. niekedy ked sa prihlasim tak mi nabehne verizia 141 a po case mi nabehne aj ta nova. neviem ako mam deaktivovat tu staru verziu ked je neviem nikde najst kde sa potvora uklada. Potom cez Control Panel - Program - to musi odinstalovat :( v nastaveniach ako ste uviedli nemam nastavenu automaticku aktualizaciu.

Zuzana 24.9.2012

skype:

Dobrý den, to nejste jediná. Aktuální verze není přijímaná moc kladně. V záložce Verze jsou k dispozici starší verze, které je možné si nainstalovat. Popis, jak zajistit, aby se Vám verze automaticky nepřepsaly zmiňovanou nejnovější, najdete dva příspěvky pod tím Vaším.

Honza 20.9.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Dino Transport Truck Eg Speed Racer Picker 3D Helping Little Duck Run FireBall Line Color Bottle Cap Challenge Ultimate Golf Square Falling
Nahoru