skype: nelze se připojit na skype

Už týden mi nefunguje skype v pc, prvotně mi to psalo ze nelze se připojit, nešlo ani zadat přihlašovací údaje, měla jsem nejnovější verzi. No několikrát jsem to odinstalovala a zase nainstalovala, vypla a zapla FW, zkontrolovala jsem jestli skype není v blokacích a nic. Vše ok, no a dnes jsem to zas odinstalovala a nainstalovala verzi 5.5. Nefunguje stále, kolonky k přihlášení se mi nicméně ukazují konečně, ale stále mi to píše skype se nemůže připojit.
můj druhý počítač chrombook nepodporuje skype a v mobilu to dost padá a ja to akutně potřebuji zprovoznit...:-/ co s tím prosím??

ivca 30.3.2016 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
zkuste Skype kompletně odinstalovat. Nejprve jej odinstalujte přes Ovládací panely - Programy a funkce. Následně stiskněte kombinaci kláves Win + R a zadejte %appdata% V otevřené složce najděte složku Skype a tu přejmenujte na OldSkype. Restartujte PC a nainstalujte nejnovější verzi Skype.

Honza 1.4.2016

Doporučujeme

On-line hry

Hero Rescue Puzzle Neon Rocket Kings and Queens Solitaire Tripeaks Sudoku Classic ASMR Slicing Stickman Fighter 3D Fists of Rage Gangsters WW1 Battle Simulator Ludo Wizard Game (člověče nezlob se)
Nahoru