skype: Kamera SKYPE

Zdravím, mám nainstalovanou kameru, ale nevím jak ji nastavit na SKYPE. Nevíte postup? Díky za odpověď.

Hana 3.5.2013 Odpovědi: (12) Odpovědět

skype: Kamera SKYPE

Nejde mi na skype veb kamera na mobilu ukazalo mi to že je přesunuta ine aplikaci jak ji mam stahnout na skype spět?

zuzana 23.5.2018

skype: Kamera SKYPE

dobrý den nejde mi kamera na Skype. Mám OS Windows7 a kameru FaceCam 320X Podle přiloženého návodu by si  měla najít ovladače sama. ale neníá tomu tak. Děkuji  za odpověd

Jarka 8.9.2017

skype: Kamera SKYPE

Mám ASUS K50IJ, Windows 10 a dosud vše bylo OK. Nyní mám otočený obraz o 180stupňů. Třeba na Skypu.  nejde mi to a nejde. Můžete nějak napovědět. Děkuji

Stanislav Křivonožka 30.6.2017

skype: Kamera SKYPE

proc mi nejde skype anii kamera

frantise 27.12.2016

skype: Kamera SKYPE

Ve Windows 7 Skype jde dobře, ale driver kamery SoC PC -camera se nenahlásí po vyčištění systému. Pro opětovné zavedení ovladače SoC PC-camera jej musím odinstalovat a po restartu se sám znovu nainstaluje a běží opět ve Skype. Lze tento neduh odstranit ?

Oto 24.7.2015

skype: Kamera SKYPE

Dobrý den, nastavení samotné kamery by nemělo hrát roli. Důležité je nastavení, které máte zvoleno v rámci Skypu. Prosím, podívejte se do Skype nastavení a zkontrolujte nastavení přijímání hovorů.

Honza 30.4.2014

skype: Kamera SKYPE

Prosím, mám kameru LOGITECH QuickCam a systém XP..jde o nastavení kamery. Každý, kdo se mnou chce začít hovor - mě hned vidí ( do pokoje), aniž o tom vůbec vím, pokud nemám zapnutý zvuk a neslyším je.Takže mě můžou sledovat třeba celý den...vtipné. Nevím,jak tomu mám zabránit-celý návod je v němčině a zkoušela jsem všechno možné. Přece o tom musím rozhodnout sama, jestli se chce me vidět, nebo ne ...??

wilma 30.4.2014

skype: Kamera SKYPE

Dobrý den Antoníne, jakou máte kameru? Detekuje ji Skype? Podívejte se do horní části odpovědí na původní dotaz a pokuste se postupovat stejně.

Honza 16.9.2013

skype: Kamera SKYPE

mám problém při skejpování poslat obraz,zvuk jde dobře

antonín 16.9.2013

skype: Kamera SKYPE

Skype Home

Petr Varmus 6.5.2013

skype: Kamera SKYPE

Linux

Petr Varmus 6.5.2013

skype: Kamera SKYPE

Dobrý den, máte ke kameře nainstalovány ovladače? O jaký typ kamery se jedná? Jakou verzi Skype používáte? Jaký Operační systém máte nainstalován? Bez informací lze poradit pouze obecně: připojte kameru k PC, nainstalujte z přiloženého CD její ovladače a případně pomocí přidaného programu otestujte její funkčnost. Následně otevřete Skype - záložka Nástroje - Volání - Nastavení videa a zde vyberte nainstalovanou kameru. Po těchto krocích by mělo vše fungovat.

Honza 3.5.2013

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Adam And Eve 6 Truck Transport Domestic Animals 3 cars Beam Jump X Trench Run Adventure Aqua Man Deep In Sea Cube Defence Geometry Dash Classic Monsters Truck
Nahoru