skype: Vymazání historie

Ahoj, mohu nějak vymazat historii chatu ve skype? K.

Kamil 26.7.2012 Odpovědi: (42) Odpovědět

Jak vymazat historii v chatování v mobilu s androidem: na mobilu si otevřete skype, ukážou se vám vaše kontakty. Nahoře KLIKNĚTE NA slovo HISTORIEUkážou se vaše kontakty a u nich i ,,povídání s nimi". přidržte prst na jménu kontaktu u kterého chcete historii vymazat a držte, Vyskočí vám okno s nabídkou PŘIDAT DO OBLÍBERNÝCH a pod tím ODEBRAT Z HISTORIE. Klikněte na ODEBRAT Z HISTORIE a celý kontakt zmizí. Ovšem jen v té historii. POZOR. funguje to jen u právě nepřihlášených vašich kontaktů.Jinak musíte počkat až se dotyční ze Skype odhásí. Tvalo mi dva dny než jsem na to přišla

Jitka 28.7.2014

Zdravim, nevite nekdo, jestli se da zjistit, kdo mi vymazal kontakt ze skypu? Treba z jakeho pocitace?

12345 20.10.2014

Dobrý den, jde nějak smazat konverzace u druhé osoby na skype?

Lucka 29.10.2014

Dobrý den, smazání konverzace na dálku možné není. A ještě jednou zopakuji - konverzace mezi dvěma konverzujícími je uložena jen a pouze na konkrétních zařízeních, na kterých se odehrála - tzn. u prvního a druhého konverzujícího - nikde jinde.

Honza 5.12.2014

Dobry den jak zjistim smazane zpravy

dejva 9.12.2014

Dobrý den, obávám se, že jednou smazané zprávy již zpětně neobnovíte. Můžete se však podívat na data skrze program SkypeLogView: http://mujsoubor.cz/volani-pres-internet/skypelogview. Pokud jste přihlášen, funguje automaticky a bez instalace. Teoreticky by mohl vytáhnout i na oko smazané zprávy z databáze, ale není to jisté.

Honza 10.12.2014

Dobrý den, počítač si sám aktualizoval Skype na novýější verzi a mě teď nejde promazaz historie konverzací - je v tom nějaký fígl (a tudíž sjem tak pitomá) nebo to vážně nejde? :-O Moc děkuji.

Kamila 19.12.2014

Dodám ještě, že se jedná o pár kontaktů, nikoli VŠECHNY. Díky

Kamila 19.12.2014

Jak vymazat nedavne hovory?-dik

peter 3.4.2015

Skype tedy nikde na serverech neukládá textovou a hlasovou komunikaci uživatelů? Případně posílané soubory?

Jarda 23.4.2015

On-line hry

Sort IT Survival Shooting Xtreme Crazy Pixel Combat Match the Shapes Sniper Shot 3D Connect Me Word Cookies Online Pixel Coloring Fight Virus Snoring Elephatn Puzzle
Nahoru