Utility a ostatní: ZÁKL.DESKA - Dell OptiPlex GX280

mám dotaz kde seženu ovladače na zákl.desku, OS mám W7 Prof, ale na stránkách http://www.dell.com/support/drivers/cz/cs/czdhs1/Product/optiplex-gx280 jsou pouze pro XP!! Dají se někde sehnat?? děkuji.

OLIN 14.11.2012 Odpovědi: (8) Odpovědět

:

Díky, pak se ozvu...

OLIN 15.11.2012

:

Dobrý den, doufám, že se vše podaří, jak má.

Honza 15.11.2012

:

Pane Honzo, díky za snahu pomoci,ovladače na uváděné komponenty jsem už taky hledal a nenašel a tak jste mne jen utvrdil, že to vyřeším zazálohováním a k vymazání dat zformátovat disk a znovu vše od začátku nahrát s XP a stáhniut ovladače pro zákl.desku jak už na foru uvedeno, díky a přeji ezký den. PS myslel jsem,že to bude do návratu lehčí přes nějaký prográmek.

OLIN 15.11.2012

:

Dobrý den, pak tomu rozumím. Jedině zkusit ještě najít samostatně ovladače pro dané komponenty, ale moc tomu nevěřím. Při reinstalu z Win 7 na XP je problém v tom, že neexistuje jednoduchý downgrade. Navíc XP nedokáží přistupovat k datům, která na disku necháte, proto doporučuji důležité věci zazálohovat, provést kompletní formát disku a až tehdy znovu nainstalovat Win XP.

Honza 14.11.2012

:

Dobrý den, přeinstalací na Win7 jsem chtěl stáhnout nové ovladače neboť některé součásti jako externí webkamera,optická multiklávesnice Labtec pro XP s optickou myší... aj přestaly fungovat..

OLIN 14.11.2012

:

Dobrý den, bez podrobnějších informací to nelze s jistotou říci - předně ale doporučuji instalovat systém na jiný HDD nebo alespoň jiný diskový oddíl. A jaký je vlastně důvod toho, že se vracíte k systému Win XP - nefungují některé součásti, nebo něco jiného?

Honza 14.11.2012

:

Děkuji, pokoušel jsem se zpátky nainstalovat MS XP Prof.,ale po chvilce mi celý systém spadl, a XP nejdou nainstalovat,kde se stala chyba? Děkuji.

OLIN 14.11.2012

:

Dobrý den, podpora řady GX typu 280 v rámci MS Win Vista nebo 7 ze strany Dell vůbec není (o mnoho lepší to není ani u ostatních GXek). Bohužel si budete muset vystačit buď s generickými ovladači, které jsou součástí systému MS Win 7 nebo přejít na novější hardware.

Honza 14.11.2012

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

3 cars Monsters Truck Car Eats Car Evil Cars Car Vs Zombies Moto Cruiser Highway Sparkman 2 Cube Defence Bucket Ball Geometry Dash Classic
Nahoru