Utility a ostatní: C: a Data (disk)

Dobrý den. Po opravě notebooku zhruba před týdnem, když mi opravovali zorbitý disk, tak mi ho rozdedlili do dvou : C: a Data. Před opravou to vžy bylo pořád na jeden a to C: .Tak se chci zeptat jak by jsem je mohl znovu spojit. A ještě jedna věc. Disk bych mel mit 500 GB a mam jenom 220Gb a 220Gb. To je vše. Předem děkuji za odpověď.

Michal Kůst 12.6.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
nejprve k velikosti. Bohužel určité místo vezme systémový oddíl, případně i záložní, pokud byl vytvořen. Navíc samotný popis velikosti disků u obchodníků a v tom, jak velikost bere samotný systém je odlišný. S tím si starosti nedělejte, i když je rozdíl už poměrně výrazný.
Spojení disků možné je - Vytvořit a formátovat oddíly pevných disků. Tuto sekci si najděte skrze nabídku Start (stačí napsat do kolonky). Spojení provedete tak, že nejprve naformátujte datový oddíl (ztratíte tak veškerá data na něm uložená) a následně můžete oba oddíly spojit.

Honza 15.6.2015

On-line hry

WW1 Battle Simulator ASMR Slicing Block Hexa Puzzle Head Football Stickman Fighter 3D Fists of Rage Eternal Fury Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Neon Rocket Color by Numbers
Nahoru