Utility a ostatní: Správné zarovnání SSD

Zdravim. Kratce a strucne. V jakem programu poznam, ze mam SSD HDD spravne zarovnany. V ruznych diskuzich se pise - podival jsem se, ukazal mi atd - ale nikde ani slovo jaky program. Ang. neumim, takze cizi stranky jsou mi na dve veci... Takze snazil jsem se sam dopatrat, ale nic. Mam tento SSD: Kingston SSDNow V300 120GB http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507H2AN35B1SK6 Kdyby program umel cesky, bylo by fajn. Znacka: neni podminkou. Diky.

danton 6.9.2013 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, poprosím Vás o definici sousloví "správně zarovnaný" - pokud myslíte zjištění a případné odstranění tzv. fragmentace dat, pak tento problém u SSD disků vůbec nevzniká, resp. díky jiné přístupové technologii absolutně nepředstavuje problém. Naopak defragmentace by problém způsobila, jelikož by disku zbytečně zkracovala životnost (ta se u SSD zařízení měří počtem přepisů).

Honza 9.9.2013

Doporučujeme

On-line hry

Go Chicken Go Zombie Tsunami Online Taleans Hansel & Gretel Endless Boat Float Connect Animals Onet Kyodai Jump Jelly Jump My Dolphin Show Tic Tac Toe Paper Note Jumpy Kangaroo
Nahoru