Utility a ostatní: problem se seznamem desktop

Dobrý den, mam dotaz. začalo se mi na ploše objevovat okno s názvem seznam desktop a s varováním EXCEPTION: error nr: 5 - přístup byl odepřen. prosim můžete mi poradit?

Wikin 26.9.2013 Odpovědi: (3) Odpovědět

Dobrý den, jedná se o problém s odebráním Seznam Lištičky - pravděpodobně jste program odebral z prohlížeče, ale je potřeba jej odebrat i ze seznamu programů: Nabídka Start - Ovládací panely - Programy a funkce. Zde program odinstalujte.

Honza 26.9.2013

Dobrý den. Na ploše se mi objevilo okno s názvem Seznam Desktop - error: LightSpeed::Utf8ToWideFilter::input(43): Exception:Invalid UTF-8character/sequence: 0xA7 ( class LightSpeed::InvalidUTF8Character Když bych to chtěla odistalovat tak mi to v programech nabízí pouze Seznam Software - seznam.cz

placka 25.5.2017

Zobrazuje se mi okno s textem: Seznam Desktop Light Speed: Ut8ToWideFilter: input(64): Exception: Invalid UTF-8 Character/sequence: 0x5C (class LightSpeed:: invalid UTF8 Characker,LightSpeed:: Ut8ToWideFilter::input) Nějaký neplatný znak-rychlost světla, poraďte mi jak to odstranit.

Jiří Stratil 26.5.2017

Doporučujeme

On-line hry

Wall Fixing Drag Racing Rivals Into the Dead Trigger Beat Em Up Street fight 2D Aquarium Farm Wanted Painter Supra Crash Shooting Fly Cars Axe Throw Panzerkrieg Simulator
Nahoru