Utility a ostatní: Přepínání audio výstupů

Dobrý den. Hledám utilitu pro přepínání z externích reproduktorů na sluchátka nebo naopak pro win.7 home 32bitů. Změna nastavování jako výchozí přes ovládací panely či ikonu reproduktoru je dost tristní.

Renata 17.12.2013 Odpovědi: (1) Odpovědět

Utility a ostatní: Přepínání audio výstupů

Dobrý den, jedná se o poměrně trikovou záležitost. Klasicky je systém nastaven tak, aby umožňoval buď jedno nebo druhé (klasicky po zapojení sluchátek dojde k vypnutí zvuku v reproduktorech). Nejsnadnější možností je připojit sluchátka přímo do reproduktorů nebo je případně odpojit (často je zdířka přímo v kabelovém dálkovém ovládání). Pokud tuto možnost nemáte, nebo se Vám nezamlouvá, můžete vyzkoušet program QuickSoundSwitch a nastavit si několikero zařízení. Následně stačí pravým tlačítkem kliknout na základní ikonu hlasitosti systému a zvolit jedno ze zařízení (zároveň lze nastavit k přepnutí i klávesová zkratka). Ne vždy však tento program lze použít. Lze zakoupit i malé zařízení, které umožní ruční přepínání (skrze něj je přiveden audio signál z PC a rozveden jak do sluchátek, tak reproduktorů). Poslední možností je pak použití speciálního skriptu a úprava registrů.

Honza 18.12.2013

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Doporučujeme

On-line hry

Towing Train Boeing Flight Simulator 3D Color Circle Monkey Go Happy Stage 339 Block Pusher Cartoons Championship Golf 2019 Truck Transport Domestic Animals Monkey Go Happy Stage 343 Fly Car Stunt 2
Nahoru