Utility a ostatní: počítač nenatartuje

U počítače se základní deskou Intel Corporation DX58SO (J1PR) soket 1366,procesorem Intel Core i7 950 @ 3.07GHz,RAMkou 6,00GB Triple-Channel DDR3 @ 533MHz a grafikou NVIDIA GeForce 8600 GTS s Windows 7-se při běžné práci(kopírování z flešky )restartoval počítač a po restartu se už nic nespustilo-žádné bootování jen černá obrazovka a po chvilce(pár vteřin)se počítač vypne a hned znovu spustí a nyní už se ozvou z počítače tří delší pípnutí a tím to končí. Zkoušel jsem výmněnu RAM pamětí taky jsem zkoušel do jiných slotů a nic se neděje závada se projevuje stejně dál. CO MYSLÍTE NEBUDE TO ZÁKLADNÍ DESKA FUČ? Díky za všechna doporučení.

Nováček 6.2.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
chybové hlášení pomocí tří dlouhých pípnutí se váže ke špatným pamětem RAM. Jenom se ujistím - jaké RAMky jste zkoušel výměnou? Nejednalo se o některé nepodporované starší kusy? Flash paměť, při které došlo k chybě, jste z PC vyndal před dalším restartem?

Honza 7.2.2014

Doporučujeme

On-line hry

Parkour Block 3D Filled Glass 3 Portals Climb Hero Wings Rush 2 Smashy Duo Boost Buddies New Truck Parking 2021 Aqua Blocks Shoot and Run
Nahoru