Utility a ostatní: počítač nenatartuje

U počítače se základní deskou Intel Corporation DX58SO (J1PR) soket 1366,procesorem Intel Core i7 950 @ 3.07GHz,RAMkou 6,00GB Triple-Channel DDR3 @ 533MHz a grafikou NVIDIA GeForce 8600 GTS s Windows 7-se při běžné práci(kopírování z flešky )restartoval počítač a po restartu se už nic nespustilo-žádné bootování jen černá obrazovka a po chvilce(pár vteřin)se počítač vypne a hned znovu spustí a nyní už se ozvou z počítače tří delší pípnutí a tím to končí. Zkoušel jsem výmněnu RAM pamětí taky jsem zkoušel do jiných slotů a nic se neděje závada se projevuje stejně dál. CO MYSLÍTE NEBUDE TO ZÁKLADNÍ DESKA FUČ? Díky za všechna doporučení.

Nováček 6.2.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
chybové hlášení pomocí tří dlouhých pípnutí se váže ke špatným pamětem RAM. Jenom se ujistím - jaké RAMky jste zkoušel výměnou? Nejednalo se o některé nepodporované starší kusy? Flash paměť, při které došlo k chybě, jste z PC vyndal před dalším restartem?

Honza 7.2.2014

Doporučujeme

On-line hry

Puzzle Pieces Idle Mining Empire Hidden Wernch in Truck Trollface Quest: Horror 1 Commando Boat Totem Breaker Adam And Eve Go 3 The Mergest Kingdom Bubble Shooter Rainbow
Nahoru