videospin: Export vytvořeného film na DVD

Dobrý den, vytvořila jsem si ve Video spinu film, který trvá 1 hodinu a 8 minut. Celková velikost souboru je 14,3 GB. Chtěla jsem film vypálit na DVD, ale vzhledem k velké velikosti to nejde. Kdysi jsem si v podobném programu - Pinnacle vytvořila film s velikostí 16,3 GB a vypálit šel, protože funkce export na dvd byla přímo součástí programu Pinnacle. Ale v programu Video spin je jenom možnost vytvořit soubor(ten jsem vytvořila), uložil se do počítače, ale nejde vypálit. Nejde nějak zmenšit kapacitu toho filmu, když Pinnacle umělo vypálit film ještě s větší velikostí? Děkuji za odpověď.

Daniela 17.11.2015 Odpovědi: (4) Odpovědět

Dobrý den, stačí zvolit v záložce File (Soubor) položku Export. Zde můžete zvolit formát a kvalitu výsledného videosouboru. Taktéž tam uvidíte odhadovanou výslednou velikost.

Honza 18.11.2015

Postupovala jsem podle vás. V nabídce je toho celkem dost... Mohl byste mi prosím poradit, kterou položku mám zvolit, aby se dal film vypálit na DVD a následně přehrávat pomocí dvd přehrávače v televizi? na výběr je: AVI - ten jsem dala jako první - vytvořil se soubor s tou velikostí 14,3 Gb - na vypálení příliš velké. Dále tam je: DivX ; Kompatibilní se zařízením i Pod ; MOV ; MPEG-1 ; MPEG-2 ; MPEG-4 ; Real Media ; Kompatibilní se Sony PSP ; Windows Media ; 3 GP Prosím o vaši radu, děkuji.

Daniela 18.11.2015

Dobrý den, záleží na Vašem přehrávači - některé jsou schopnější, jiné méně... Podívejte se, co podporuje a dle toho zvolte formát.

Honza 19.11.2015

Zkoušela jsem formát MPEG-2 ; a Windows Media, ale pokaždé se výrazně zhoršila kvalita obrazu. Nevíte, u kterého z těchto formátů by byla kvalita zachována, na podobné úrovni, jako je tomu u AVI? Děkuji.

Daniela 19.11.2015

Doporučujeme

On-line hry

Wall Fixing Drag Racing Rivals Into the Dead Trigger Beat Em Up Street fight 2D Aquarium Farm Wanted Painter Supra Crash Shooting Fly Cars Axe Throw Panzerkrieg Simulator
Nahoru