whatsapp-messenger-mobilni: Nejde stáhnout whatsapp for iPad

Dobry den, nedari se mi v pri prechodu do app store nalez ikonku pro instalaci. Uz delsi dobu se snazim nainstalovat si whats app do rabletu, ale bez uspechu, protoze ikonka neni. Vzdy mi vyskoci prazdne bile okno. Netusite cim by to mohlo byt? Dekuji za odpoved

Petra 4.2.2014 Odpovědi: (6) Odpovědět

Dobrý den,
zkuste stažení opakovat, snad již bude vše v pořádku.

Honza 4.2.2014

Tomu moc nerozumim. Muzete mi to prosim vysvetlit? Dekuji

Petra 4.2.2014

Dobrý den,
jednoduše klikněte na vybranou verzi aplikace ještě jednou. Provedl jsem změny v rámci verzí a vše by mělo být nyní v pořádku.

Honza 5.2.2014

Bohuzel. Stale mi to ukazuje prazdne bile okno, jako by whatsapp nemel byt podporovan v iPadech. :(

Petra 5.2.2014

Dobrý den,
omlouváme se za chybu - aplikace je určena pouze pro iPhone, nikoli pro iPad nebo iPod. Teoreticky by mohla být podporována 3G iPadem, ale dle specifikací je zaručena funkčnost pouze pro zařízení iPhone s verzí operačního systému 4.3 a vyšší.

Honza 6.2.2014

Dobrý den, mám Lumii 720, kde jsem až doteď bez problémů používala whatsapp. Včera jsem byla tuto aplikaci donucena aktualizovat a po aktualizaci již nefunguje. Dvakrát jsem ho tedy odinstalovala a znovu instalovala a beze změny. Aplikaci v telefonu mám, ale když kliknu na ikonu, ikona se neotevře. WiFi,data mám zapnuté, místa v telefonu dostatek. Čím to prosím může být? Poradíte?

Dana 26.6.2015

On-line hry

Hero Rescue Puzzle ForceZ.io Kings and Queens Solitaire Tripeaks Neon Rocket Block Hexa Puzzle Gangsters Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Gems Shooter Color by Numbers
Nahoru