Nová hra Rogue Company je cross-platformní a v stylu battle royale

Vydavatelské studio Hi-Rez Studios vydává svůj další nový titul Rogue Company. Po vzoru předchozích her Paladins a SMITE jde o další multiplayerový zářez, který si mohou hráči užít na všech herních platformách - PC i konzolích. Zároveň jde o cross-play podporu, což znamená, že je možné hrát napříč platformami.

Aktuálně je hra k dispozici ve třech placených balíčcích, v budoucnu by měla přijít do oběhu zdarma. Pokud tedy chtějí hráči pomoci vývojářům v zlepšování hry, je možné je podpořit a zakoupit si jednu z níže uvedených nabídek:

  • Starter Founder 's Pack - $ 14.99 (€ 14.99 / £ 11.99)
  • Standard Founder 's Pack - $ 29.99 (€ 29.99 / £ 24.99)
  • Ultimate Founder 's Pack - $ 59.99 (€ 59.99 / £ 49.99)

A o co přesně jde? Rogue Company je online střílečka z pohledu třetí osoby, která v sobě kombinuje prvky Counter Striku, Overwatche, Valorantu a battle royale módů. Parta nájemných zabijáků se chce zmocnit milionových bonusů za plnění misí, a začíná se boj o přežití. Zároveň ale tvůrci přednášejí hrdinů jako kladné postavy, což je poměrně netradiční přístup.

Přemisa je ale poměrně otřepaná a hráči neuvidí nic, co by neviděli jinde: dva týmy proti sobě, jedna mapka a možnost seskočit na začátku zápasu na požadované místo. Různé zbraně, vybavení obecně a peníze na nákup v obchodech - to vše je poměrně tradiční žánrovkou. Hru připravilo studio First Watch Games a podílel se na ní také Scott Lussier, jehož znají zejména hráči série HALO.

Na hře spolupracují i ​​další zvučná jména ze společností jako Blizzard, EA nebo Daybreak Games. Zahrát si ji mohou hráči na PC prostřednictvím Epic Games Storu, na konzolích PS4, Xbox One i na switch.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru