aion: Rady ohledně sbírání XP - loot, drop

Dobrý den chcem sa spytat ci by ste mi neporadili ohladom expenia, zbierania surovin a craftingu...no tak Expenie: Chcel by som pozastaviť XP na určitu dobu aby som mohol si nadropovať veci v 30lv (da sa to? - som na Officialnom aione od GAMEFORGE LIVE) ..potom Zbieranie..na zaciatku hry som zbieral AZALPHY a mali 1p mam 7p schopnost zbierania a nejde mi nic zbierat ani v Ishalegene ani v Altagrade ani v Morheime :/ (mozete poradit?) ...dalej crafting..je to dobre ? a ktory by ste odporucili na Skauta Rangera :) diky za odpovede :)

Stanko 20.1.2014 Odpovědi: (4) Odpovědět

PIN je ve hře pro ochranu účtu hráče, také proto se čísla na číselníku mění v souvislosti s místem. Pokud máš problém s nímž si neporadíš je dobré otočit se o pomoc či radu na GM. Jinak radím udělej si buď novej účet s tím, že si PIN někde napíšeš nebo si na stávajícím účtu udělej novou postavu a někde si pak napiš PIN ;)

Rhiana 3.12.2016

Ohledně toho sběru, úplně na začátku se jedná o lidský sběr, který není určený pro Daevu(nevím jak si říkají asmodeáni), ale pokud ti nejde sbírat je nutné si zvýšit lvl sběru, navíc jsou dva typy sběru a to 1. klasické pozemní, kterému se říká Essencetapping(sběr bylin, dřeva, kovů a drahých kamenů) 2.Aethertapping(sběr aetheru z vortexů, které jsou zvětší části vždy někde ve vzduchu nad městy atd.) Vždycky je určité množství p pro lvl, když p je pro daný lvl naplněn musíš vyhledat mastera daného typu sběru a zvýšit si lvl, abys mohl u své postavy v daném sběru dále pokračovat a střádat p. Samotné "p" je zkratka pro point čili bod ;)kdyby někdo nepochopil. Momentálně jsou masteři sběru u nichž se dá zvýšit lvl sběru v Orielu(pro Elyos). Za asmodeány nehraju, takže nevím. Co se týče craftingu, tak každá postava může dělat všechno. V Aion není omezení, které mnozí známe z jiných her. Nejvýdělečnější je samozřejmě craft zbroje a zbraní, ale vaření zase nabízí stabilní příjem. Nebo…

Rhiana 3.12.2016

Ahoj , AION jsem začal dnes hrát a tak jsem si vytvořil postavu a chtělo to po mě nějakej PIN tak jsem tam nějakej dal ( pamatoval jsem si pořadí ale přesné čísla ne ) a ony se ty čísla potom přetočil !!! ted mě nejde hrát bez toho PINU ... neví někdo co mám dělat ??

Daniel 24.1.2014

Dobrý den, s touto hrou bohužel osobní zkušenost nemáme, proto přenecháme otázkou ostatním návštěvníkům serveru. Osobně pak doporučuji zhlédnout některé gameplaye kvalitních hráčů. Často se tak lze dozvědět množství zajímavých informací a návodů.

Honza 21.1.2014

On-line hry

Seasonland Sweet Candy World Meme Miner Masked Forces Ancient Serpents Journey to the North Pixel Forces Jungle 5 Diffs Pill Soccer 21 Blitz
Nahoru