Aion (1.0)
0 %

Moderní bezplatná online hra z Koreje

Aion je typickým zástupcem korejských MMORPG a jedním z těch nejlepších. Pokračuje ve stopách her jako je Lineage. Staví proti sobě 3 rasy, z nichž dvě jsou hratelné a jedna je společným nepřítelem obou. Můžete si vybrat, zda budete na straně rasy Asmodianů, nebo Elyosů. Prvně jmenovaní drsně vypadají, mluví a vůbec na nich jsou znát jejich démonické rysy. Druzí jsou zase éteričtí, vznešení a šíleně arogantní, prostě alternativa k provařeným elfům. Obě rasy jsou ale vlastně zcela lidské, pouze představují a zdůrazňují jiné vlastnosti. To se projevuje na vzhledu postav, který je pro korejská MMORPG velmi důležitý. Ženské postavy jsou dokonale vypracované, vnadné a buď hrají na éterickou krásu, nebo hrají na temnější tóny lidského vkusu. Nezáleží na tom, jak těžké brnění na sebe ženská postava vezme, prostě vždy bude vypadat jako žena, což je pro mnoho hráčů i hráček lákadlo nezanedbatelné. Podobné to už bylo u Lineage 2 a úplně stejné je to i v dalším, tentokrát už placeném, projektu TERA.

Mužské postavy jsou na druhou stranu obdařeny cool vzhledem, jejich brnění i zbraně jsou příkladně megalomanské a vůbec jde o správné tvrďáky. I v Aionu skýtá hlavní zábavu velké soustředění na PvP boje. Souboje velkých skupin hráčů jsou opravdu návykové a odměny náležitě lákavé.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Perfektní grafika
  • Propracované hráčské postavy
  • Moderní MMORPG úplně zadarmo

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: NCSoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.aionfreetoplay.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 4977
Publikováno: 11.01.2013
Poslední aktualizace: 2014-10-10 16:06:55
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | MMO hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Oja
Oja

Dodám, že Evropský aion nemá smysl, musíte na NA(www.na.aiononline.com) a tram si stáhnout od NC Softu. Velikost na disku je skoro 40GB.

05.02.13 19:48 reagovat

Poradna aplikace - Aion

Do poradny

aion: Rady ohledně sbírání XP - loot, drop

Dobrý den chcem sa spytat ci by ste mi neporadili ohladom expenia, zbierania surovin a craftingu...no tak Expenie: Chcel by som pozastaviť XP na určitu dobu aby som mohol si nadropovať veci v 30lv (da sa to? - som na Officialnom aione od GAMEFORGE LIVE) ..potom Zbieranie..na zaciatku hry som zbieral AZALPHY a mali 1p mam 7p schopnost zbierania a nejde mi nic zbierat ani v Ishalegene ani v Altagrade ani v Morheime :/ (mozete poradit?) ...dalej crafting..je to dobre ? a ktory by ste odporucili na Skauta Rangera :) diky za odpovede :)

Stanko 20.1.2014 Odpovědi (4) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru