angry-birds-space: Problém s instalací

Dobrý večer, ano, hra nám skutečně nejde do nového PC znovu nainstalovat. Je zřejmě chráněná nějakou licencí a když se nainstaluje do jednoho PC, asi už ji nejde nainstalovat do druhého. Já opravdu přes tohle nejsem odborník, takže si nevíme rady. Jinak, když jsme se ji pokoušeli opětovně nainstalovat, instalace vypadala, že probíhá, ale v úplně jiném průběhu, než když jsme to instalovali poprvé. Ikonka se sice vytvořila, ale když se na ní kliklo, vyskočilo nám okno s chybou. Opravdu už si nevíme rady a nová hra se nám kupovat nechce. Ale moc děkuji za předešlou reakci.

Dorysa 30.8.2012 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, bohužel specifikace problému, abych jej mohl vyřešit, je malá. Proto Vás poprosím, abyste mi odpověděla na několik otázek, abychom společně problém mohli vyřešit. Hru jste si zakoupila jako plnou verzi nebo se bavíme o demo verzi z našich stránek? Jaký operační systém je na novém počítači? Jakým způsobem jste hru na nový počítač přenesla? Mnohokrát Vám děkuji za odpovědi.

Honza 31.8.2012

On-line hry

Rise up free arcade game Soccer Farm Resquack Mighty Party Word Cookies Online Supra Crash Shooting Fly Cars Parkour Run Defence Battle Block Jewel Puzzle
Nahoru