Crossy Road (mobilní)
0 %

Přejděte s kuřátkem z jedné strany silnice na druhou

Crossy Road je skvělou a jednoduchou arkádovku, která, jak sami tvůrci uvádějí, je inspirována vtipy (Proč kuře přešlo přes cestu? Aby se dostalo na druhou stranu.) A hrami jako Flappy Bird (hra byla z webu stažena, proto doporučujeme její důvěrnou kopii na stejném principu s vylepšenou grafikou Clumsy Birds), Temple Run či Subway Surfers.

Hra je zasazena do kostkovaného prostředí, kde naplno frčí provoz a vy musíte jedno malé bílé kuřátko dopravit z jedné strany na druhou. To budete uskutečňovat pomocí ťukání a tažením prstu po obrazovce, což vám ale lépe vysvětlí malá instruktáž, která se zobrazí ihned po nainstalování hry. Z každé strany neustále vyjíždějí auta, náklaďáky, polena na vodě a mnohé jiné překážky a vaším úkolem je šikovně se jim vyhýbat. Postupně ve hře získáte i jiná zvířátka, s nimiž můžete tuto trasu absolvovat, nebo které můžete nesčetněkrát rozmačkat na návěsu kamionu.

Crossy Road potěší svou jednoduchostí, milou grafikou a určitě tak nezůstanete jen u jedné hře. Syndromy "dám si ještě jednu hru" a "tohle je poslední" se u vás naplno rozvinou a možná bude potřeba i lékařská péče.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kostičková grafika
  • Jednoduchý princip
  • Návyková
  • Odemykání zvířátek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Yodo1 Games, HIPSTER WHALE
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.crossyroad.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1287
Publikováno: 16.02.2015
Poslední aktualizace: 2015-02-12 10:49:52
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Crossy Road (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru