artrage: Otevření obrázku ptg

Dobrý den, udělal jsem si obrázek z ArtRage. pak jsem ho chtěl vidět ve Windows prohlížeč Fotografií. A ukázalo se mi že- Program Windows Prohlížeč fotografií nemůže otevřít tento obrázek, tento formát soubory není podporován nebo nemáte nejnovější aktualizace programu Prohlížeč fotografií-. Pak jsem dal vlastnosti obrázku a je tam formát PTG (.ptg). Třeba to s tím souvisí nebo ne? Poraďte prosím!!!! Děkuji.

Jakub20 6.12.2013 Odpovědi: (5) Odpovědět

artrage: Otevření obrázku ptg

Dobrý den, jsme rádi, že je vše v pořádku.

Honza 18.12.2013

artrage: Otevření obrázku ptg

moc Děkuji

Jakub20 17.12.2013

artrage: Otevření obrázku ptg

Dobrý den, postupujte tedy následovně: vytvořený obrázek si pro jistotu klasicky uložte a následovně klikněte na záložku File přímo v programu, dále klikněte na Export Image File a automaticky se Vám nastaví požadovaný formát .jpg. Nyní jen obrázek uložte.

Honza 10.12.2013

artrage: Otevření obrázku ptg

ale to je anglicky

Jakub20 9.12.2013

artrage: Otevření obrázku ptg

Dobrý den, obrázek ukládáte v nativním formátu, který umožňuje následnou úpravu v programu (krok zpět apod.). Při ukládání zvolte jiný formát - např. jpg, png a to tak, že kliknete na záložku Soubor a zde vyberete Uložit jako. Následně změníte pod polem Název formát souboru na jiný.

Honza 9.12.2013

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

On-line hry

Fighter Aircraft Tap Skaters Online Hard Life Jet Ski Boat Race Kingdom Tower Defense Hex Blaster Dumb Ways to Die 3 World Tour Bank Atm Simulator Armed Road
Nahoru