avg-internet-security-2014: Dotaz AVG Internet security 15

Dobrý den,
asi před dvěma týdny se mi zřejmě podařilo nevědomky nahrát, aniž si uvědomuji jak, zkušebmí měsíční verzi antivirové ochrany AVG internet security 15. Její platnost vyprší cca za 17 dnů. Já předtím měl AVG internet security free, tuším verzi 14 nebo 13, která mi zcela pro mou práci na PC vyhovovala a stačila. Proto bych se k ní po uplynutí oněch 17 dnů rád vrátil.Co mám dělat proto, aby se mi AVG internet security FREE jako antivirový program vrátila ? Vrátí se mi tato AVG antivirová free verze do mého PC po uplynutí zkušební 30 denní doby pro AVG internet security 15 automaticky, nebo si ji budu muset znovu stáhnout z internetu ?
Děkuji za odpověď a přeju úspěšný den.
S pozdravem M.Hlavička

Miroslav Hlavička 5.2.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
automatické to rozhodně nebude. Pokud pominu fakt, že instalovat starší verze antivirů není rozumné (nejnovější budou vždy o nějaký krůček napřed), pak budete muset odinstalovat současnou verzi 15, restartovat PC a stáhnout a nainstalovat verzi 13, resp. 14.

Honza (administrátor) 6.2.2015
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

On-line hry

Adam and Eve: Cut The Ropes Puzzle Love Princesses Sunflower Delight Crowd City 2 Real Flight Simulator Parkour Climb and Jump Temple Jewels Stack Fall Slope Racing
Nahoru